Відображення заголовків листів у Пошті OS X

Деякі користувачі операційної системи OS X, компанії Apple хотіли б бачити заголовки листів в додатку «Пошта» повністю. Довгі заголовки можуть містити інформацію про відправника, сервері і IP-адреси, час доставки і т. д., дозволяючи зрозуміти, чи потрібне це лист або спам. Також заголовки листів можуть стати в нагоді при вирішенні складних проблем з поштовими серверами і визначенні істинного відправника, якщо підмінений поштову адресу.

Додаток «Пошта» в OS X дозволяє відображати заголовки листів цілком, нижче буде показано, як цього домогтися, як повернутися назад до стандартного відображення заголовків і як перемикатися між двома режимами простим поєднанням клавіш. Застосовується до всіх версій «Пошта» і всіх версій OS X.

Даний матеріал більше згодиться досвідченим користувачам, які можуть зрозуміти представлену в заголовку інформацію, для середньостатистичного користувача вона може здатися незрозумілим набором символів, або просто непотрібною інформацією.

Як включити повне відображення заголовків

Відкрийте програму Пошта та виберіть поштову скриньку будь вхідний лист. Тепер відкрийте меню «Вид», «Повідомлення», виберіть «Заголовки».

Відображення заголовків листів у Пошті OS X

Подивіться на заголовок листа в його верхній частині. Ви побачите, що заголовки листів стали довгі і містять різні деталі відправлення, наприклад, поштові сервери, тип вмісту, IP-адреси і т. п.

Відображення заголовків листів у Пошті OS X

Ще раз повторимо, що вони не призначені для середньостатистичного користувача, тільки досвідчені користувачі з певними знаннями зможуть розібратися в їх вмісті, яке виглядає як зборище чисел шістнадцятковій системи, дат, часу, сервера імен та IP-адрес.

Зазвичай користувачі можуть перевірити справжність листа, переконавшись у відповідності заголовків того, за кого видає себе відправник. Наприклад, якщо сказано, що лист від Microsoft, всі відповідні поштових серверів заголовки повинні містити «microsoft.com» чи відповідний піддомен. Якщо ця інформація не збігається, можна підозрювати, що відправник не той, за кого себе видає, хоча це не обов’язково так.

Щоб повернутися назад до стандартного відображення листів у додатку Пошта, потрібно в додатку «Пошта» вибрати будь-який лист, відкрити меню «Вид», «Повідомлення» і «Заголовки».

Налаштовуємо перемикання заголовків поєднанням клавіш

Додаток «Пошта» дозволяє перемикатися між повними і стандартними заголовками за допомогою поєднання клавіш Command + Shift + H з будь-якого листа.

Більшість користувачів Mac не побачать необхідності в повному відображенні заголовків у листах, однак для меншості дані поради можуть виявитися корисними при перевірці автентичності листа або вирішенні проблем з поштовим сервером.