Мережа Інтернет все активніше поширює припущення про дату виходу windows 8, це жовтень 2012 року.

Нагадаємо, що відкрита тестова серія оновленої операційної системи (програма Consumer Preview) Windows 8 була доступна вже в кінці лютого. Зараз доступна тільки х86-редакція Windows 8; вихід модифікації платформи для ARM-чіпів очікується пізніше.

Відомо, що корпорація планує повністю закінчити Windows 8 влітку. Останній реліз операційної системи очікується восени, в середині жовтні на ринок будуть випущені ПК, а також планшети на платформі Windows 8.

Відомо, що спочатку на продаж буде запропоновано близько 40 різних моделей пристроїв п/у Windows 8 на x86 процесорах і близько 4 на ARM-чіпах. Велика різниця полягає в тому, що у Microsoft жорсткі вимоги до якості апаратів.

Для Microsoft дуже важливо випустити Windows 8 до листопада, так як в такому випадку планшети і комп’ютери поповнять магазини в передноворічний час. Також читайте найкращий антивірус для ОС Windows 7.

У ОС Windows 8 буде змінений до невпізнання общепользовательский інтерфейс в стилі Metro, змінений для сенсорних дисплеїв. Важливим нововведенням платформи буде вдосконалений центр оновлень, який забезпечить дуже маленька кількість перезавантажень після отримання оновлень, спрощений інсталятор Windows і поліпшені засоби пошуку.