Здрастуйте, шановні читачі! Гортаючи стрічку в Однокласниках або стіну групи, ви не раз помічали зображення, які починали автоматично відтворюватися. Називаються такі рухомі картинки гіфами. Про те, що таке гіфи я розповіла в попередній статті. На сайті ви також знайдете статті про те, як додати або видалити з Однокласників.

Зараз ми розберемося, що потрібно зробити, якщо вам сподобалась гифка, і ви б хотіли відправити її своєму другові в Однокласниках, щоб він оцінив її. Причому можна просто поділитися записом з гифкой, тоді всі ваші друзі побачать її в стрічці. Ми ж розглянемо, як відправити діфку особистим повідомленням одній людині.

Зміст:

  • 1 Відправити гіф в Однокласниках одному з комп’ютера
  • 2 Як відправити діфку одному зі своєї сторінки в Однокласниках

Відправити гіф в Однокласниках одному з комп’ютера

Якщо ви хочете відіслати другу діфку, яка зберігається на вашому комп’ютері, тоді зробіть наступне. Відкрийте свою сторінку в Однокласниках і перейдіть в меню «Повідомлення».

Зліва виберіть діалог з потрібним користувачем. Далі в поле для вводу повідомлення клікніть по скрепочке і виберіть зі списку пункт «Фото з комп’ютера».

Через Провідник знайдіть папку, в якій зберігається гифка, і клікніть по ній. Потім натисніть «Відкрити».

Зачекайте доки анімація завантажиться, і відішліть повідомлення, натиснувши на кнопочку з конвертиком.

Гифка буде відправлена одному повідомленням. Наведіть на неї курсор мишки, він зможе її подивитися, а натиснувши на плюсик в лівому нижньому куті, додати до себе в альбом «Гіф».

Знайти безліч цікавих гифок можна в Інтернеті, просто ввівши в рядок пошуку відповідний запит.

Про те, як правильно зберегти гіф на комп’ютер, ви можете прочитати в статті, як додати гіф в Однокласниках. Ну а коли гифка збережена на комп’ютері, відправляйте її одному способом, описаним вище.

Як відправити діфку одному зі своєї сторінки в Однокласниках

Якщо ви хочете відправити діфку одного, яка знаходиться у вас на сторінці в альбомі «Гіф», то знову перейдіть в меню «Повідомлення» і відкрийте діалог з потрібною людиною. Потім клікніть по скрепочке і виберіть зі списку пункт «Фото».

Потім знайдіть альбом, в якому у вас збережені гіфи, і натисніть на нього.

Клікніть по тим, які хочете відправити другу, можете вибрати кілька, щоб в правому верхньому кутку з’явилася зелена галочка, потім натисніть «Готово».

Гифка буде прикріплена до повідомлення. Відправте його, клікнувши по конвертику.

Докладніше про те, як додати діфку в Однокласники в свій профіль, можна прочитати в статті, посилання на яку наведено в кінці першого пункту.

Описаний спосіб відмінно підійде, якщо гортаючи стрічку, вам сподобалася певна анімація, і ви хочете, щоб її побачив ваш друг. Можна зробити репост або зберегти діфку, тоді вона з’явиться в стрічці, і чоловік її побачить, але самі розумієте, скільки різних записів може бути там показано. Тому, щоб ваш друг напевно подивився гіф, краще зберегти його до себе на сторінку, а потім відправити особистим повідомленням.

На цьому буду закінчувати. Думаю, вам зрозуміло, як відправити гіфи в Однокласниках. Діліться чим-небудь цікавим з друзями, а можете просто привітати друга, наприклад, з Днем народження, відправивши йому цікаву діфку.

А, може, і це буде Вам цікаво: