Можна відправити повідомлення Инстаграме? – Запитаєте ви мене. Звичайно, так – відповім я. Хоча спочатку instagram був придуманий лише для того, щоб викладати фотографії. Зараз же ми можемо відправляти повідомлення і фотографії, точно також, як Вконтакте або в Однокласниках. Тільки тут в Інста все якось трохи завуальовано, що відразу і не зрозумієш, де ці повідомлення відправляти. Давайте ми зараз із цим і розберемося.

Зміст:

  • 1 Як відправити повідомлення Инстаграме з телефону
  • 2 Як відправити фото повідомленням у Инстаграме
  • 3 Де можна подивитися листування та отримані повідомлення.
  • 4 Як відправити повідомлення Инстаграме з комп’ютера

Як відправити повідомлення в Инстаграме з телефону

Давайте спробуємо послати якесь повідомлення одному із своїх передплатників. Для цього заходимо в додаток Инстаграма на телефоні або планшеті. У правому нижньому куті натискаємо на значок чоловічка, щоб у нас з’явилися дані з облікового запису і натискаємо на своїх передплатників, щоб знайти потрібного:

Заходимо на сторінку людини, яким хочемо відправити повідомлення. У правому верхньому куті тиснемо на меню у вигляді трьох вертикальних точок:

З випавшого меню вибираємо пункт «Надіслати повідомлення»:

У нас підвантажується віконце для введення повідомлень. Пишемо текст і відправляємо.

Зовсім не складно, правда.

Як відправити фото повідомленням у Инстаграме

Точно також заходимо на сторінку користувача і в правому верхньому куті натискаємо на меню у вигляді трьох точок, вибираємо «Надіслати повідомлення»

У полі для відправки повідомлень в лівому куті натискаємо на значок фотоапарата. Саме ця кнопка відповідає за відправлення фотографій.

У нас запускається камера, ми можемо зробити знімок прямо зараз або пошукати вже готове фото з галереї. Фотки тут же відправляються одержувачу. Їх, природно, побачить тільки одержувач.

Де можна подивитися листування та отримані повідомлення.

Для цього переходимо на головну сторінку (натискаємо на «Будиночок» у лівому нижньому куті).

Дивимося тепер на правий верхній кут. Бачимо значок коробочки. Натискаємо на нього, саме там зберігається ваше листування з усіма користувачами.

Можна натиснути на будь-якого користувача і прочитати листування між вами, а також продовжити її.

Як відправити повідомлення в Инстаграме з комп’ютера

На жаль, на офіційному сайті Инстаграма не передбачена функція відправки повідомлень іншим користувачам.

Єдиний спосіб, який я знаю, це поставити на комп’ютер з операційною системою Windows програму BlueStacks. Це емулятор Андроїда. Ви зможете користуватися за допомогою цієї програми додатком Инстаграма точно також, як і з телефону. Як це все встановити і налаштувати я писав у статті про реєстрацію в Инстаграме з комп’ютера.

Ось, в принципі і все. Користуйтесь цією функцією, спілкуйтеся зі своїми друзями.

А, може, і це буде Вам цікаво: