Панель завдань має безліч різних налаштувань. Всі вони знаходяться в розділі «Властивості», але крім налаштування панелі завдань також можна налаштувати і меню «Пуск». Але давайте не будемо забігати вперед і все по порядку.

Щоб викликати вікно властивостей панелі завдань необхідно кликнути по ній правою кнопкою миші, а потім у контекстному меню вибрати команду «Властивості».


Відкриється вікно «Властивості панелі завдань і меню «Пуск». Воно складається з трьох вкладок: Панель завдань, меню Пуск і Панель інструментів. У цій статті ми опишемо тільки першу вкладом.


Вкладка «Панель завдань» поділяється на такі розділи:

1. Оформлення панелі завдань. Тут ви можете встановити: закріплювати чи ні панель задач, автоматично приховувати не приховувати панель завдань дозволить завжди приховувати панель завдань, а при наведенні курсору миші в низ екрану вона буде знову з’являтися) і використовувати маленькі значки або залишити їх звичайними (змінить розміри панелі).
2. Положення панелі завдань. Дозволяє вибрати одне з положень панелі завдань на екрані вашого ПК – знизу, зверху, ліворуч і праворуч.
3. Кнопки панелі завдань. Дозволяє зменшити або збільшити ярлики програм, які розташовані на ній (краще залишити за замовчуванням).
4. Область попередження. Дозволяє вибрати ярлики і значки, які відображаються на панелі завдань.
5. Попередній перегляд робочого столу, використовуючи Aero Peek. Встановлює або прибирає можливість перегляду робочого столу, при наведенні курсору миші на кнопку «Згорнути всі вікна».