Добрий день шановні читачі сайту, сьогодні поділюся однією цікавою ідей, яку зовсім не давно знайшов. Вже давно так склалося, напевно ще з часів активного використання торрентів, що я майже не вимикаю комп’ютер. Він у мене тижнями без перезавантаження працює. Друзі мають доступ до мого файлового сервера, так що він стоїть не дарма. Але при такому режимі роботи, є один великий мінус — монітор у мене занадто яскравий і засинати під цей ліхтар вкрай не зручно.

Так що я задумався, якщо є автоматичний таймер вимкнення екрану, повинна ж бути і команда, яка це робить примусово. Як виявилося, засобами стандартної командного рядка це зробити нереально, що на мій погляд дуже нерозумно з боку Microsoft. У результаті найчастіше гуглятся дві програми якась DisplayOff, яка вимикає монітор і дозволяє його потім включити тільки з певної кнопки, і NirCmd, яка вимикає монітор точно так само, як якщо б пройшов таймер бездіяльності комп’ютера і ось це те, що мені потрібно. Повний список того, що вміє ця маленька, але потужна утиліта ви можете подивитися на оф.сайті творця, там дуже багато цікавого. А я вам розповім як домогтися відключення монітора.

Інструкція

  • Завантажуємо архів з програмою, розпаковуємо його в тому місці, де вона буде у вас зберігається і переходимо у відповідну вашій системі папку (32 або 64 біт, можна подивитися у властивостях системи Win+Pause/Break).
  • Тиснемо правою клавішею по файлу nircmd.exe і вибираємо «Створити ярлик«.
  • Відкриваємо властивості створеного ярлика, нас цікавить полі об’єкт, в ньому після шляху до виконуючого файлу, через пробіл дописуємо monitor off і тиснемо ОК.
  • Тепер наш ярлик навчився вимикати монітор. Тепер переносимо його в зручне місце на робочому столі, перейменовуємо, знову заходимо в властивості і тиснемо кнопку «Змінити значок», міняємо на той, який більше підходить для його властивості. У мене в підсумку вийшло ось так.
  • Тепер згідно з ось цієї інструкції у властивостях ярлика задаємо гарячу клавішу для вимикання монітора.
  • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

    Спасибі за увагу!

    Матеріал сайту Skesov.ru