Viptalisman.com російською мовою

Хто не буде втішений можливістю швидко створювати красиві листівки з власними зображеннями, або поміщати фотографії — свої чи друзів, чудові барвисті фоторамки?

Viptalisman.com російською мовою

Звичайно, ніщо не заважає зробити все самому і з нуля, але такі трудовитрати далеко не завжди себе виправдовують. Якщо є можливість заощадити час, зусилля і швидко отримати гарний результат — це, безумовно, порадує будь-якої людини!

Віп Талісман — це сервіс на російською та англійською мовами, що дозволяє швидко створювати красиві фоторамки саме з вашими фотографіями. Варто відзначити, що сайт абсолютно безкоштовний, а творці просять як гарантію його подальшого розвитку ініціативи самих користувачів: запрошувати друзів і знайомих, ділитися в соціальних мережах. І є чим, адже результат їх роботи дійсно корисний для безлічі користувачів Інтернету!

Viptalisman.com російською мовою

Посилання на viptalisman.com російською мовою — http://ru.viptalisman.com. Якщо ви чогось хочете потрапити саме на англомовний сайт, введіть в адресному рядку браузера просто viptalisman.com .

Користуватися сервісом неймовірно просто

Зауважимо, що цих категорій дуже багато — тут і строгі чоловічі фоторамки, і красиві жіночі, і персонажі улюблених мультфільмів (Маша і Ведмідь, Смішарики — хто з дітей їх не знає?), і знаки Зодіаку; є і календарі, і різні листівки, і навіть траурні стрічки.

Viptalisman.com російською мовою

Окремо хочеться відзначити фотоефекти з особою viptalisman.com — ваше зображення красиво буде вставлено саме замість особи чарівної русалки або світської дами, причому саме чітко в цю область, анітрохи не вилазячи за її межі (якщо потрібно, можна буде перемістити в область тільки частина зображення). Більше не потрібно морочитися з Фотошопом для створення веселих малюнків!

  • Спочатку виберіть потрібну вам категорію фоторамок в ru.viptalisman.com російською.
  • Відкриваємо необхідну нам рамку. Вона швидко завантажиться (навіть якщо швидкість вашого Інтернету невелика) і з’явиться кнопка «Додати фото». Клікніть на кнопку.
  • Виберіть потрібний графічний файл у себе на комп’ютері і натисніть «Відкрити». Файл вставится в рамку або портрет! Якщо розташування малюнка вас не влаштує, клацніть лівою кнопкою миші і, утримуючи її, переміщайте зображення, поки воно не впишеться так, як потрібно.
  • Всі! Красиве зображення готове, в буквальному сенсі в 2-3 кліка! Залишилося лише зберегти його до себе на комп’ютер (кнопка «Зберегти фотографію»).

    Після цього зі збереженим зображенням можна робити що завгодно: милуватися самому, надіслати другу і. т. д. Якщо воно раптом чомусь не відкривається, спробуйте змінити формат .jpg (примітка — під час збереження міняти назву файлу на офіційному сайті не рекомендується).

    Додаток: якщо з якихось причин у вас проблеми з сайтом viptalisman.com швидше за все, це пов’язано з відсутністю/застарілою версією Flash плеєра або відключеним в браузері Flash плагіном. Детальна інструкція по усуненню цих проблем є на офіційному сайті (та й взагалі про оновлення Flash плеєра і налаштування браузерів достатньо інформації в мережі Інтернет, яку нескладно знайти за допомогою пошукових систем).

    Приємних розваг у світі зображень!