Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилину

Після чергового оновлення ОС (зазвичай це Віндовс 7) або установки в систему якої-небудь програми користувач може зіткнутися з повідомленням «Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилину. Зберегти роботу зараз». Зазвичай це сигналізує про наявність на комп’ютері користувача вірусних вірусів, що викликають збої в роботі ОС і необхідність її перезавантаження. Розберемо, що викликає критичну проблему вашої системи, і як це виправити.

Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилинуПовідомлення про майбутню перезавантаження

Зміст статті:

 • Причини дисфункції «Ваш сеанс буде припинено»
 • Видалити віруси з комп’ютера
 • Видаліть нещодавно встановлений софт
 • Вимкніть автоматичне перезавантаження
 • Змініть системний реєстр
 • Виконайте відкат системи
 • Висновок

Причини дисфункції «Ваш сеанс буде припинено»

Після появи повідомлення про виявлення критичної несправності користувачеві дається приблизно 1-2 хвилини на збереження своїх даних. Зазвичай виділеного часу буває недостатньо, тому бігти копіювати з ПК якісь важливі файли немає ніякого сенсу.

У більшості випадків проблему викликає який-небудь вірус, що потрапив на ПК користувача через Інтернет. Також у ряді випадку причиною проблеми є який-небудь нещодавно встановлений на ПК користувача софт (наприклад, популярний «Olympus»), що працює нестабільно і викликає необхідність системи перезавантаження.

Спроби ж користувача відключити заплановану перезавантаження за допомогою відомої команди shutdown –a ніяк не заважають запланованого перезапуску ПК.

Давайте розберемо способи вирішення помилки «Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилину» на вашому PC.

Рекомендую: Онлайн перевірка комп’ютера на віруси: 7 кращих антивірусів.

Видалити віруси з комп’ютера

Оскільки в абсолютній більшості випадків причиною помилки «Виявлена критична проблема» є вірус, то необхідно використовувати перевірені антивірусні програми для видалення вірусів з ПК. Гарну ефективність показали такі програми як «Доктор Веб Кюрейт» і «AdwCleaner», які необхідно завантажити на ПК і перевірити ними вашу систему.

Найбільшу ефективність показав запуск даних утиліт в безпечному режимі.

 • Для цього завантажте «AdwCleaner» (або Кюрейт) з мережі, скопіюйте його на флешку.
 • Перезавантажте ПК в безпечному режимі (для активації останнього швидко тисніть на F8 при старті ПК), а потім запустіть ваш антивірус.
 • Видаліть з його допомогою всі знайдені вірусу, після чого перезавантажте комп’ютер в стандартному форматі.
 • Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилинуВикористовуйте «Доктор Веб Кюрейт» для боротьби зі зловредів

  Видаліть нещодавно встановлений софт

  Якщо помилка почала з’являтися недавно, то перегляньте програми, які ви недавно встановлювали на ваш ПК, а потім видаляйте їх із системи. Причиною критичної помилки часто стає програма «Дискорд», тому рекомендую тимчасово видалити її з вашої машини.

  Вимкніть автоматичне перезавантаження

  В деяких рідкісних випадках можна відключити заплановану перезавантаження вашої системи.

 • Для цього натисніть клавіші Win+Pause.
 • У вікні, виберіть зліва «Додаткові параметри системи».
 • Після чого в розділі «Завантаження і відновлення» клікніть на «Параметри».
 • Зніміть галочку з активною опції «Виконати автоматичну перезавантаження».
 • Натисніть на «Ок», і перезавантажте ваш PC.
 • Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилинуВимкніть автоматичне перезавантаження ПК

  Змініть системний реєстр

  Натисніть Win+R, введіть regedit і натисніть клавішу enter. Перейдіть по шляху:

  Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилину

  Створіть праворуч параметр з назвою:

  Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилину

  типу REG_DWORD, і привласніть йому значення 23 в десятковій системі числення.

  Виконайте відкат системи

  Натисніть Win+R, там введіть rstrui, виберіть у переліку стабільну ранню точку відновлення, після чого зробіть відкат системи на вибране вами стан.

  Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилинуВиконайте відновлення ОС

  Висновок

  У переважній кількості відомих випадків причиною помилки є вірусний шкідник, що викликають критичні збої в роботі системи. Рекомендується використовувати заслуговують довіри антивірусні інструменти для видалення вірусів, після чого помилка Виявлена критична проблема система буде автоматично перезавантажено через одну хвилину» буде усунена.