Кожен комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет має свій IP-адресу. Всі вони діляться на два види: статично (постійний для одного користувача) і динамічний (змінюється після перезавантаження комп’ютера або мережевого устаткування). Щоб дізнатися як можна більше інформації про людину у нього повинен бути статичний IP-адресу, але і динамічний цілком може підійти.

Перейдемо безпосередньо до визначення місцезнаходження по IP адресою. Для цього існує безліч онлайн – сервісів. Розглядати всі ми не будемо, а ознайомимо вас тільки з трьома найкращими на нашу думку.

2ip

Один з найбільш простих і зручних онлайн-сервісів по роботі з IP-адресами. Просто зайди на головну сторінку сайту http://2ip.ru та ви відразу ж отримаєте базову інформацію про ваш IP, в тому числі і місце розташування.


Якщо ви хочете дізнатися інформацію про якомусь певному IP адресі, то в розділі “Інформація про IP адресу або домен” введіть його у відповідний рядок і натисніть кнопку “Перевірити“.


Як ви бачите на зображенні вище, сервіс дозволяє дізнатися не тільки країну, але і місто користувача.

Ipgeobase

Дуже зручний сервіс. При переході по посиланню http://ipgeobase.ru/cgi-bin/Search.cgi автоматично позначиться ваше місце розташування, а також відзначиться на карті.


Щоб дізнатися місцезнаходження по іншому IP-адресою, введіть його в рядок пошуку (навпроти напису IP адресу:), а потім натисніть на кнопку “Шукати“.


Результат також буде відображено в невеликий клітинці, а також відзначений на карті.

Whois

Аналогічний онлайн-сервіс. Для того, щоб дізнатися місцезнаходження по IP-адресою необхідно перейти в рубрику “Перевірити IP” (посилання на сторінку http://wwhois.ru/ip.php). Потім ввести ip-адресу та натиснути на кнопку “Перевірити“.

Також за допомогою всіх вищезазначених сервісів можна дізнатися не тільки місце розташування людини, але і обладнання, на якому стоїть сайт, сервіс, програма і т. д. Але ви напевно вже здогадалися, що адреса повну адресу (вулицю, номер будинку або квартири) такі сервіси не надають, так, напевно, у відкритому доступі таких сервісів однозначно ні. Оскільки це конфіденційна інформація та інтернет-провайдери намагаються всіляко її приховувати від недоброзичливців або шахраїв.

Рекомендуємо вам також прочитати статтю: “Як змінити IP-адресу комп’ютера?”