Компанія Microsoft вже давним-давно випустила онлайн сервіс “How Old Do I Look?”, але руки дійшли його протестувати тільки сьогодні. У чому ж полягає його корисність? Як повідомляють розробники, за допомогою сервісу будь-який бажаючий може визначити вік людини по фотографії. Давайте більш детальніше поговоримо про “How Old Do I Look?”.

Цей сервіс має як сайт, так і додаток для Android, iPhone, iPad і звичайно ж Windows Phone. На додатки зупинятися не хочеться, оскільки вони виконують аналогічну функцію, як і сам сайт. Тому обмежимося оглядом останнього. До речі адреса сайту: how-old.net

Сайт оформлений в незвичайних тонах. Помаранчевий фон з пошуком Bing. У рядок пошуку відразу ж пропонується ввести ім’я знаменитості.Далі відбудеться пошук її фотографій і ви зможете обчислювати її вік на фото натискаючи на кнопку “Use this foto”


Також ви можете вивантажити ваше фото в сервіс і перевірити вік людини, яка на ньому знаходиться. Для прикладу я вирішив взяти фотографії чотирьох відомих особистостей: футболіст Халк (28 років), тенісистка Марія Шарапова (28 років), актор Дуейн Джонсон (43 роки) і репер Емінем (42 роки). Та я звичайно ж міг вбити їх імена в пошук і тестувати по знайденим через нього, але я не люблю складності. До речі, всі фотографії, окрім футболіста Халка, я взяв з офіційних сторінок в инстаграме цих знаменитостей (про те, як завантажити фото з инстаграма читайте тут).

Загалом, результати вийшли такими:

Я думаю, результати не потребують особливих коментарів, адже вони і так видно на фото нижче. Напрошується висновок, що методика визначення віку по фотографії, в сервісі”How Old Do I Look?” хибна в середньому на 20%. Але це я так, грубувато взяв. Тобто, методика визначення віку по фотографії в онлайн, від компанії Microsoft, поки не бездоганна.

Якщо ви боїтеся підійти і познайомитися на вулиці, бо не знаєте її віку – сфотографуйте її, перевірте отримане фото через додаток “How Old Do I Look?” і сміливо йдіть у бій (якщо звичайно результат задовольняє вас). Головне підберіть правильний ракурс і зробіть все швидко . Але це єдиний метод застосування цього сервісу, який мені прийшов на розум.