Vk.com Apps — Кращі додатки Вконтакте

Vk.com Apps — Кращі додатки Вконтакте

ВКонтакте — найпопулярніша соціальна мережа Рунету. До родзинок ВКонтакте можна віднести величезну кількість спільнот і груп на різні тематики, масу відеозаписів, в числі яких і фільми, сотні тисяч аудіозаписів, щодня радують меломанів, але особливої уваги заслуговує великий каталог додатків. Перейшовши за адресою vk.com/apps ви побачите сотні ігор і додатків розважального плану на будь-який смак. Деякі з них заслуговують особливої уваги.

Мої Гості та Шанувальники, ПоискВС

Програми “Мої Гості та Шанувальники” і ПоискВС будуть корисні тим людям, які бажають дізнатися про своїх гостей і найбільш активних друзів. Всім відомо, що ВКонтакте відсутня функція перегляду гостей, можливо, це й на краще. Але іноді так і хочеться дізнатися, скільки людей відвідало сторінку це можна зробити з допомогою найкращих додатків для цього: vk.com/app638461_29461015 і vk.com/poiskvs. В розділі «Гості» можна побачити користувачів, які відвідували вашу сторінку в протягом декількох місяців. А розділ «Мої шанувальники» покаже найбільш активних друзів, регулярно лайкающих запису і роблять репости.

Vk.com Apps — Кращі додатки Вконтакте

Topface. Знайомства та спілкування

Для пошуку програми перейдіть за vk.com/apps і введіть у вікно пошуку назву. Topface являє додаток-альтернативу сервісу знайомств, основна мета якого допомогти користувачам знайти нових друзів для спілкування і можливо, чогось більшого. Контингент мешканців програми складається з молодих хлопців та дівчат з усього світу, на сьогодні їх кількість перевищила сімдесят мільйонів чоловік. Використовуючи Topface ви зрозумієте, що познайомиться з вподобаним людиною досить легко, варто лише надіслати йому симпатію.

Vk.com Apps — Кращі додатки Вконтакте

Love ? Запитав, Побачив, Полюбив

Найімовірніше розробники створили додаток для підлітків, так як воно допомагає багатьом сором’язливим молодикам без проблем знайомиться, задаючи питання і обмінюючись симпатіями. Love доступно користувачам старше шістнадцяти років унаслідок частих питань, що несуть в собі не зовсім культурний характер. Суть додатка проста: ви задаєте питання протилежної статі, далі відповідаєте на три питання інших учасників/учасниць і по закінченню певного часу обмінюєтеся стрілочками з вподобаним людиною отримуючи посилання на його сторінку.

Аналіз Аватар

Vk.com Apps — Кращі додатки ВконтактеЦе невеликий додаток дозволить дізнатися рівень привабливості вашого аватара. Особливими можливостями воно не відрізняється але, тим не менш, налічує кілька мільйонів користувачів. Вся суть програми полягає у проведенні аналізу фотографії по певним параметрам, а вже потім публікації результатів на стіні, показуючи всім наскільки круте ваше головне фото. Знайти додаток можна за адресою vk.com apps.

Цілуй і Знайомся

Всі знають гру «Пляшечка» у ВК APPS, під час якої перехоплює подих в очікуванні заповітного або не дуже бажаного поцілунку. Не так давно ВКонтакте підкорило новий додаток, створене за схожими мотивами — Цілуй і Знайомся. У чому полягає суть програми стає зрозуміло після прочитання його назви. Але все таки коротко пройдемося по основам: вибираємо відповідну компанію гравців, далі крутимо віртуальну пляшечку і чекаємо. Нарешті пляшка вкаже на привабливу особу або на… загалом варто вирішити дарувати чи поцілунок або утримаються. До трохи особливостей гри варто віднести можливість дарувати подарунки і робити компліменти.