Vk.com megatest — Кращі тести додатки

Додаток Мега Тест дозволить пройти тест на будь-який вибір. Vk.com megatest має як звичайні тести, так і тести Віп-класу. В програмі існують монети з допомогою яких можна пройти тест і заробити на певних завданнях.

У додатку Megatest існує багато тестів, тематику яких немає в аналогічних програмах. Тести Vk.com/megatest можуть пройти люди будь-якої вікової категорії. Знайти додаток можна ввівши назву Мега Тест пошук на Vk.com Apps.

Vk.com megatest — Кращі тести додатки

Як користуватися Мега Тест

  • Додаємо додаток себе на сторінку.
  • Запускаємо програму. Далі все буде зрозуміло.
  • Вибираємо тест, відповідний за Вашим вибором і проходимо.
  • Натискаючи пройти тест, буде показана вартість в монетах. При додаванні додатки деяка частина монет Вам буде нараховано.

А потім необхідно буде поповнити, попередньо вибравши завдання. Золоті монети або долари можна купити за голоси. Всі результати тесту можна зберігати для себе. Можливо, активувати доступ до всіх тестів з допомогою голосів.

Тестів, які можна пройти без поповнення на наявні монети дуже багато. Vip тести відрізняються своєю тематикою і дуже цікаві і корисні. Пройшовши хоч один з них Ви відчуєте різницю. Запрошуйте друзів, і проходити тести буде разом цікавіше. Будете отримувати бонуси за це.

Найкращі тести

  • У додатку vk.com megatest існують тести які проходять найчастіше. Вони і стали найпопулярнішими. Спробуйте тест «Що в твоїй душі». З допомогою нього Ви дізнаєтесь, який Ви людина. Про емоції і стан душі.
  • Дівчатам, яким належить весілля, представлений тест «Твоє весільне плаття», тест допоможе Вам з вибором і що Вам більше підходить.
  • Люди зі своїми страхами можуть пройти тест «Чого ти боїшся» і дізнатися про себе нового, ті страхи які Ви знаєте, може вони не зовсім насправді.
  • Обов’язково пройдіть тест «Що означає для тебе мама», адже у всіх поняття різне.
  • Хто хоче придбати собі покупку планшета у нас так само є тест «Який планшет тобі підходить».
  • Хлопці і чоловіки, можуть дізнатися, якого вони калібру футболісти насправді. Є дуже цікавий додаток. Є люди, які не можуть терпіти ігор. Так ось, пройшовши тест Megatest Ви зможете собі максимально підібрати для себе гру. Дуже цікаві тести для любителів тварин і для тих хто хоче їх придбати.

«Яка порода собак тобі підходить», тест, в якому Ви дізнаєтеся яку породу краще придбай собі. Можна так само дізнатися яка тварина більше підходить. Може це зовсім не те тварина, яку Ви хочете завести. Пам’ятайте відповідати потрібно максимально правильно і не думати над відповіддю довго.

Тоді й результат покаже відповідний до Вашого характеру підсумок. Є тести, що б посміятися, розважити дітей. Ну і звичайно серйозні тести. Megatest подбало для кожної категорії користувачів, що б було цікаво всім. У додатку мегатест тести будуть тільки поповнюватися.

Іноді кожен з нас не може прийняти рішення. А чому б не пройти тест, і може бути, він Вам допоможе. Починаючи від найпростіших для розваги, ігри, закінчуючи про суть життя і виборі професії. Наше додаток буде цікаво і чоловікам, так як для них ми теж приготували категорії. Заходьте до нас частіше, і ми будемо радувати Вас і вносити розваги у Ваше життя.