Яка гучна вечірка з великою кількістю друзів і знайомих може обійтися без співу під караоке? Якщо ж для вас перешкодою заспівати улюблену пісню завжди була відсутність необхідного програвача і диска з піснями, то на допомогу в такому випадку може прийти Інтернет з його здатністю знаходити практично все, що потрібно. Пропонуємо вашій увазі якісний онлайн-сервіс Вкараоке, який надає величезний асортимент пісень на будь-який смак і колір, а головне — користуватися їм можна абсолютно безкоштовно, не маючи при цьому мікрофона.

Vkaraoke.org — знайдеться все

Одна з головних особливостей цього сервісу — можливість вибрати пісню серед більшості виконавців та гуртів, як іноземних, так і вітчизняних. Для великої зручності це онлайн-караоке має поділ композицій за різними категоріями: ТОП 100 самих популярних, новинки, сортування за виконавцями.

Якщо ж ви шукайте конкретну пісню, то завжди можна скористатися вбудованою рядком для пошуку композицій. А в разі якщо бажаної пісні в базі даних сервісу немає, то користувач може особисто додати цей трек. Правда, коштує така послуга 5$, а сам процес займе чимало часу.

Як би там не було, з допомогою Вкараоке можна провести багато часу, швидко знаходячи потрібні треки, які можна запускати як у режимі звичайного відтворення, так і в режимі «караоке», включити який можна натиснувши відповідну кнопку мікрофона біля назви пісні.

Сьогодні цей сервіс стрімко розвивається і набирає популярність, а список доступних пісень зростає з кожним днем. Якщо вас зацікавила ця онлайн-караоке, то ознайомитися з ним ви можете за посиланням, яку бачите нижче:

перейти на vkaraoke.org