Здрастуйте, шановні читачі блогу!Продовжуємо вивчати браузер від компанії Яндекс. Давайте розберемося, як саме можна зробити свій улюблений браузер більш функціональним.

У цій статті ми поговоримо про плагіни в Яндекс браузері. Для чого вони потрібні, де знаходяться плагіни в браузері Yandex, як їх включити або відключити.

Плагіни, встановлені в браузері, дозволяють зробити роботу з ним для користувача максимально комфортним. Розробники браузерів не можуть передбачити всі необхідні функції, які можуть знадобитися при роботі з ним. Тому, для розширення опцій браузера, користувач може встановити в нього будь-яке необхідне розширення або доповнення.

Те, як встановити, відключити або видалити розширення в Яндекс браузері, ми розглядали в попередній статті. Зараз торкнемося докладніше службових плагінів, які дозволяють нам переглядати відео-контент на сайтах, різні документи, графіку та інше.

Встановлюються і оновлюються службові плагіни в Яндекс браузер автоматично. Найпопулярніші-це Adobe Flash, Java та інші.

Зміст:

  • 1 Перегляд плагінів в Яндекс браузері
  • 2 Як включити плагін в Яндекс браузері
  • 3 Як відключити плагіни в браузері Yandex

Перегляд плагінів в Яндекс браузері

Службові плагіни в Яндекс браузер не відображаються в списку встановлених розширень або доповнень. Щоб подивитися, які саме встановлені у вашому браузері, введіть в адресний рядок браузера://plugins і натисніть «Enter».

Відкриється нова вкладка, в якій ви побачите список встановлених плагінів.

Натиснувши кнопку «Докладніше» у правому верхньому куті ви побачите більше інформації про кожному плагіні.

Як включити плагін в Яндекс браузері

Якщо, наприклад, ви не можете переглядати pdf документи в браузері, можливо, просто відключений відповідний плагін. Щоб це перевірити, заходимо на сторінку з плагінами, як було описано вище, і дивимося, які з них відключені.

Включити потрібний плагін в Яндекс браузері дуже просто. У відповідному полі натисніть на кнопку «Включити».

Якщо у вас плагін, який відповідає за перегляд відео в браузері, був включений, а на сайтах відео як не відтворюється, то його потрібно оновити. Це стосується не тільки відео, але і аудіо, різних документів та іншого.

Буває і так, що браузер сам буде пропонувати вам оновити потрібний плагін або встановити його останню версію – в цьому випадку, при перегляді будь-якого сайту, ви побачите спливаюче віконце.

Як відключити плагіни в браузері Yandex

Для того щоб відключити непотрібні плагіни, достатньо перейти на вже знайому вам сторінку і натиснути у відповідному полі на кнопочку «Вимкнути».

Робіть це обережно, так як службові плагіни відповідають за коректне відображення переглядаються вами сторінок в Інтернеті. І після того, як ви вимкніть деякі, на сайтах може не відображатися певна інформація.

Якщо з вами таке станеться, нічого страшного, просто включіть необхідний плагін, а як це зробити, ви вже знаєте.

На цьому все. Сподіваюся, ви розібралися, де знаходяться плагіни в Яндекс браузері, як їх можна увімкнути або вимкнути.

А, може, і це буде Вам цікаво: