Вкрадений телефон: як знайти свій девайс на планеті Земля

Вкрадений телефон: як знайти свій девайс на планеті Земля

Не на втіху, а за фактом: ви з вашою бідою не самотні. Прямо зараз, завтра або через якихось кілька секунд хтось із вас, шановний читачу, також буде шукати відповідь на порушене нами питання: «Вкрадений телефон: як знайти?». У більшості випадків, ми, власники стільникових апаратів самі є ініціаторами несприятливих обставин, які спричинили втрату улюбленого пристрою зв’язку. Не варто смиренно приймати це як належне «чому бути того не минути». Існує маса способів повернути вкрадений девайс собі — законному власнику, про найбільш дієвих з них ми і поговоримо в цій статті.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Замість введення: ох вже ця забудькуватість…
 • 2 Коли сумніви закралися…
 • 3 Вкрадений телефон: як знайти в поліції взаєморозуміння
 • 4 Як самостійно знайти вкрадений телефон: прості правила
 • 5 Електронний сторож для вашого Android пристрою
 • 6. Як визначити місце розташування краденого телефону
 • 7 Програмна пастка для Android викрадача
 • 8 завершення

Замість введення: ох вже ця забудькуватість…

Давайте не будемо панікувати! Особливо у випадку нещодавно відбулися «несприятливі обставини»: день народження у друга, грандіозний корпоратив або ж знайомство в барі з чарівним незнайомцем(-кою).

Вкрадений телефон: як знайти свій девайс на планеті Земля

 

Переповнений громадський транспорт, діряву кишеню, вузькі джинси і архивместимые дамські сумочки також підпадають в ситуаційну «групу ризику». Загалом, нехай у вас виникне питання: «А чи була крадіжка, взагалі?». Запевняємо, відсоток «дивних знахідок» практично такий же, як якщо б крадіжка вашого девайса все-таки відбулася в інтересах «меркантильного типу»!

Коли сумніви закралися…

Втома, апатія до всього, сучасний бич суспільства — депресивність і некерована агресія, все це так чи інакше призводить до втрати контролю над собою. Ну а пам’ять, як така, в таких ситуаціях, перестає повноцінно функціонувати. В результаті, телефон може виявитися «забутим» на підлозі в офісі, на полиці індивідуального скриньки в роздягальні, на барній стійці, нарешті, під деревом, де ви віддавалися гірким спогадами дивлячись на загадковий диск місяця. Одним словом, без скрупульозного напрягу власного мозку і відновленої картини відбувається в недавньому минулому, навряд чи вам відкриється чудова картина «доброчесного світу».

Перевіряємо всі версії події

Вкрадений телефон: як знайти свій девайс на планеті Земля

 • Беремо будь-який телефон, і дзвонимо на «втрачений» номер. Раді за вас шановний читачу якщо ви почули свій рінгтон з-під робочого столу, з надр скриньки для брудної білизни або, як буває у жінок, «а телефончик лежав в одній з кишеньок сумочки».
 • Знову дзвонимо на номер поки ще в лапках «втраченого» телефону і чекаємо моменту зняття трубки. Говоримо, що мовляв забули мобільник у вас…при цьому не забуваємо кілька, разів вибачиться і поміж іншим запитуємо, звідки саме можна забрати свій телефон. Загалом, коректність і послужливий тон вам в допомогу!
 • Якщо на вихідний від вас дзвінок (ВАША!) трубка не реагує або ж ви чуєте повідомлення від оператора, що абонент знаходиться поза зоною прийому, то прийшов час відправлятися на пошуки, так би мовити, фізичного плану: ідемо, їдемо, летимо. Швидше за все в ймовірному «неймовірному!» місці і ви побачите свій «без відповіді» або ж розряджений девайс.
 • Має сенс провести іншого плану розшукові заходи: розпитайте людей, натякніть на винагороду, нарешті благайте допомогти. Не впадайте у відчай, просто робіть все для того, щоб результат пошуку увінчався закономірним успіхом «хто шукає той завжди знайде!».

У тому разі, коли все вище написане, взагалі не має до вашої ситуації відносини, — читати далі.

Вкрадений телефон: як знайти в поліції взаєморозуміння

Вкрадений телефон: як знайти свій девайс на планеті Земля

Дійсно, правоохоронні органи мають такого роду повноваження — попросити оператора зв’язку дані про місцезнаходження стільникового апарата. Для реалізації останнього потрібно знати IMEI втраченого девайса. Далі все просто і прозоро: пишіть заяву, залишаєте контактний номер і чекаєте… Проте протяжність тимчасових рамок очікування в більшості випадків призводить до одного — мовчання, виражене у недієздатності працівників поліції (у нас тут вбивства, а ви з дурницями…).

Тільки наполегливість і ряд енергійних дій з вашого боку можуть допомогти прискорити процес відправки запиту відповідному оператору.

Як самостійно знайти вкрадений телефон: прості правила

Нехай ця глава стане якоюсь пам’яткою і тривожним нагадуванням про те, що слід зробити при купівлі нового телефону. Може бути у вас, шановний читачу, є той самий шанс повернути мобільник з допомогою спеціальних сервісів, але ви про це не знаєте? У будь-якому випадку нижеизложенная інформація виявиться як не можна до речі в контексті порушеного питання.

Електронний сторож для вашого Android пристрою

Вкрадений телефон: як знайти свій девайс на планеті Земля

Дійсно, що може бути простіше ніж встановити на свій девайс спеціальне програмне забезпечення, яке допоможе постійно відстежувати ваш девайс. Різних «софтверних маячків», що називається, хоч ставок-гати. Переконаєтеся в правоті сказаного самі!

Як визначити місце розташування краденого телефону

Спосіб, про який ви зараз дізнаєтесь працює! Однак на краденому девайсі «зловмисник» повинен здійснити вихід в мережу Інтернет. Ідеальним поєднанням збігу «щасливих» обставин можна вважати той випадок, коли «людина-редиска» активує ще і GPS-модуль. При такому розкладі справ — шанси знайти злодія зростають у рази.

 • Отже, проходимо по цьому посиланню: https://www.google.com/android/devicemanager

Вкрадений телефон: як знайти свій девайс на планеті Земля

 • Заходимо під вашим обліковим записом на офіційний ресурс «Віддалене керування Android».
 • Очікуємо завершення процесу ініціалізації вашого пристрою.
 • Дивимося, де знаходиться наш крадений девайс.
 • Природно, коли місцезнаходження відомо робимо дзвінок в міліцію і повідомляємо, що нам вдалося зафіксувати місцезнаходження зловмисника.

До речі, не забуваємо моніторити і фіксувати точки переміщення пристрою (скриншотим), що в майбутньому може стати доказовою базою в процесі пред’явлення робочої версії «як знайти крадений телефон». Пам’ятайте, дії з активацією опції «Подзвонити» і «Стерти дані», так чи інакше можуть негативно позначитися на сприятливості проведеної акції «Хочу повернути свій телефон».

Програмна пастка для Android викрадача

Вкрадений телефон: як знайти свій девайс на планеті Земля

Зайдіть на Android Market і скачайте програму «Plan B». Реалізувати інсталяцію згаданого ПО віддалено справа кількох хвилин часу — зробіть інсталяцію. Після того як ви встановите «Plan B» на ваш email прийде лист. Керуйтеся інструкцією до додатка і буквально через хвилину-дві вам стане відомо, де саме знаходитися ваш крадений девайс.

На завершення

Немає сенсу описувати подібні дії з іншими брендовими модифікаціями виробників мобільних телефонів — всі вони неймовірно схожі як в назвах (мається на увазі опція «Знайти телефон»), так за принципом взаємодії зі спеціальними сервісами.

Наприклад, якщо у вас Windows Phone, йдемо сюди — http://www.windowsphone.com/якщо ви тимчасово «колишній» власник iPhone девайса, то вам допоможе це — https://www.icloud.com/. Все інше — це кілька простих натискань за відповідним клавішах. Ну а головна умова сприятливого пошуку вкраденого телефону — це знати і пам’ятати дані свого діючого облікового запису.

На цьому все, сприятливих пошуків вам, шановний читач та якнайшвидшого повернення втраченого девайса! P. s. можливо ця стаття допоможе вам глибше зрозуміти, як і що необхідно робити у випадку, коли у вас вкрали телефон (кликніть по цьому посиланню:http://chopen.net/kak-nayti-telefon-po-imei-cherez-sputnik-besplatno-i-voobshhe-vozmozhno-li-eto/). Спишемся, побачимося, зателефонуємо!