Частенько доводиться підлаштовуватися під інтереси користувачів і шукати теми для статей, щоб задовольнити запити людей і допомогти їм знайти відповідь на поставлене запитання. Так як у мене все таки не простий статейний сайт, а якусь подобу блогу, сьогодні я хочу задати питання тим, хто потрапить на цю сторінку: що ви шукаєте в інтернеті з допомогою запиту «вквквк вконтакте»?? Начебто абсолютно безглуздий запит, в принципі в інтернеті їх мільйони, але я хочу зупинитися конкретно на цьому. Побудую статтю наступним чином: спочатку розглянемо пошукову видачу в яндексі і гуглі за запитом «вквквк вконтакте», а потім я припущу для чого вводять цю абракадабру.

Вквквк Вконтакте — пошуковці

Отже, по-перше, в яндексі за запитом вквквк 8 874 показу в місяць! І 12 тисяч результатів.

Перші 3 позиції у видачі займає сайт Вконтакте і додаток vk.me для швидкого обміну повідомленнями (теж фішка Вконтакте), що не дивно, так як пряме входження в домен, в title, плюс висока популярність даної соціальної мережі. Далі — fotostrana, одноклассники, твіттер, ask.fm. Гаразд, тут все зрозуміло, розкручені сайти і згадка вконтакте. Найдивовижніше в топ 10 вліз якийсь форум, dr web відніс його до категорії нерекомендуемый і якийсь явний шлак.

Мабуть, хтось вирішив запхати в топ по цьому запиту свою напхану вірусами сторінку. Однак я впевнений на 99 %, що за запитом вквквк вконтакте користувач далі Вконтакте не полізе — це моє основне припущення. Тобто люди таким чином намагаються отримати швидкий доступ до сайту vk.com.

Подивимося, що пропонує google. 1600 результатів і перші 10 позицій сторінка Вконтакті з ініціалами Вквквк Вк.

Напевно, це було модно, або також сторінки створювалися під пошукової запит. Не знаю скільки поисковго трафіку отримали власники цих сторінок, питання не в цьому. Питання до вас, дорогий читачу, дістався до цього рядка: що ви шукаєте текстом вквквк вконтакте? Я не думаю, що дана стаття збере багато трафіку, але якщо хто добрався до неї — ласкаво просимо в коментарі, чекаю відповіді на своє питання.

Все таки я вважаю що люди просто переходять таким чином з пошуковиків в Вконтакт.