Водяний знак на фото онлайн

Напевно вам доводилося стикатися з фотографіями, зображеннями або відеороликами, які мали спеціальні напівпрозорі символи, що відображають назву сайту, студії, відеоканалу. Часто водяні знаки служать для підкреслення стилю сайтів або відеоканалів, для виділення їх серед загальної маси, а також щоб уникнути крадіжок контенту. Це можуть бути і майже прозорі ініціали, розташовані посередині зображення, які будуть вказувати на власника фото. Ви легко можете створити власний водяний знак на своєму знімку прямо в браузері онлайн. Для цього достатньо перейти за адресою сервісу, завантажити зображення і поставити відмінну мітку на своєму фото. Про таких сервісах я вам сьогодні і розповім.

Водяний знак на фото онлайнПриклад водяного знака на картинці

Зміст статті:

 • Picmarkr.com дозволить швидко поставити водяний знак на фотографію
 • Watermark.ws створює зображення з вашим текстом
 • Водянойзнак.рф захистить ваші фото спеціальним написом
 • Amezzo.ru — зробити якісний знак бренду

Picmarkr.com дозволить швидко поставити водяний знак на фотографію

Сервіс Picmarkr.com дозволить вам створити водяний знак на фотографії дуже легко і просто. Для цього ви повинні пройти лише 3 кроки – завантаження, редагування, збереження готового зображення. Сайт дозволяє використовувати в якості водяного знака будь-які посилання, текст або зображення. Інтерфейс сервісу на англійській, але тут все просто, і ви обов’язково розберетеся у всьому самостійно.

Перше, що нам необхідно зробити – це завантажити зображення, які потрібно поставити водяний знак. Для цього перейдіть за посиланням http://picmarkr.com/index.php.

 • Ви можете одночасно написати текст на 5 зображеннях. Взяти їх можна і з інших сайтів у мережі, наприклад, Facebook, Picasa, Flickr.
 • Максимальний обсяг завантаження зображення 5 Мб, якщо ви завантажите всі 5 зображень – 25 Мб.

  Водяний знак на фото онлайнНатисніть кнопку «Огляд» для завантаження фото

 • Нижче в віконці «Optional» виберіть необхідний розмір, після обробки вашого фото. Тут для вас є 3 варіанти – 500 px, 800 px, 1024 пікселів.
 • Натисніть синю кнопку внизу блоку «Ok! Go to Step2».
 • У наступному вікні праворуч ви побачите зображення, яке завантажили, а зліва блок для редагування водяного знака.
 • У пункті «Text to display» напишіть фразу, яку має відображати зображення. Вона буде з’являтися на фото по мірі вводу тексту.

  Водяний знак на фото онлайнНапишіть текст водяного знака

 • Нижче в блоці «Presets» виберіть, як повинен відображатися текст. Зліва, в самому низу виберіть розташування водяного знака на фото.
 • Під блоком з інструментами знаходяться ще 2 блоки завантаження зображення в якості водяного знака і плиткове розташування тексту (текст повторюється по всьому зображенню).
 • Коли ви закінчите з редактором водяного знака, натисніть синю кнопку «Continue», щоб продовжити.
 • У новому вікні вам буде запропоновано кілька варіантів завантаження готового зображення. Для завантаження на свій комп’ютер, натисніть зелену кнопку «Download images to computer».

  Водяний знак на фото онлайнНатисніть кнопку «Download Image» для скачування фото

Читайте також: Додати текст на фото онлайн.

Watermark.ws створює зображення з вашим текстом

Watermark.ws – це також англомовний сервіс, який дозволяє максимально просто створити водяний знак у кілька нескладних кроків онлайн. Немає необхідності в знанні мови, якщо ви будете слідувати за моїми підказками. Переходимо на головну сторінку сервісу https://www.watermark.ws/ і тиснемо велику зелену кнопку «Get Started».

Водяний знак на фото онлайнНатисніть «Get Started», щоб розпочати створення водяного знака

 • Виберіть спосіб завантаження фото на наступній сторінці.
  Водяний знак на фото онлайнСпосіб завантаження фото

  Сервіс також, як і попередній дозволяє робити водяні знаки відразу на декількох зображеннях.

 • Наведіть курсор на зображення, на ньому з’явиться кнопка Edit (редагувати), натисніть на неї.

  Водяний знак на фото онлайнНатисніть кнопку «Edit» для редагування фото

 • У наступному вікні ви зможете змінити ваше фото за допомогою місцевих інструментів. Якщо вам потрібно більше інструментів, натисніть кнопку внизу «More». У цьому редактори ви можете повернути, зменшити зображення, стиснути його розміри, застосовувати різні фільтри, обрізати і, звичайно ж, розмістити водяний знак.

  Водяний знак на фото онлайнПанель інструментів редактора

 • Для цього натисніть кнопку «Watermark» і виберіть один з двох типів додавання водяного знака. На відміну від попереднього онлайн-сервісу, тут є більш багатий арсенал інструментів, які дозволяють налаштувати колір тексту, колір фону, розмір, вид написи, положення, контури, текст, тіні і багато іншого.
 • Коли ви налаштуєте водяний знак, підкорегуєте його місце розташування і всі інші налаштування будуть виконані, натисніть зелену кнопку «Finish» в правому нижньому куті. Система попросить вас зберегти або скинути поточний шаблон. Збережіть його, і ви зможете користуватися ним надалі, завантажуючи інші зображення на сервіс або застосовуючи цей шаблон до інших, вже завантаженим фото.
 • Ви можете завантажити на свій комп’ютер готове зображення з водяним знаком або відправити його в інші соціальні мережі і сервіси. Над готовими фото натисніть одну з двох кнопок. «Export» – для того, щоб поділитися своїм фотом в соцмережах, «Download» – щоб завантажити на свій ПК.

Рекомендую: Обрізати фото по колу онлайн.

Водянойзнак.рф захистить ваші фото спеціальним написом

Сервіс Водянойзнак.рф – цією повністю російськомовний сервіс, який також легко впоратися з поставленим завданням, створенням водяного знаку на фото, всього 3 кроки. Ви можете додати свої зображення будь-який елемент онлайн і абсолютно безкоштовно. Ви можете завантажити сюди зображення в будь-якому форматі розміром не більше 1 Мб.

Для того, щоб скористатися сервісом, відкрийте сторінку http://водянойзнак.рф/.

 • Завантажте зображення та натисніть кнопку «Редагувати».

  Водяний знак на фото онлайнКнопка для завантаження фото

 • У наступному вікні ви можете створити водяний знак і розмістити його на картинці по своєму смаку. Введіть потрібний текст, вибрати шрифт. Якщо необхідно розмістити фразу водяного знака по всьому зображенню, поставте галочку на пункті «Розмножити».

  Водяний знак на фото онлайнРедактор водяного знака

 • Налаштуйте наступні повзунки: розмір шрифту, прозорість, кут нахилу фрази. Виберіть колір тексту.
 • Коли ви завершите налаштування водяного знака, натисніть вгорі вкладку під номером 3 – «Зберегти». У наступному вікні ви можете завантажити готову картинку з водяним знаком в архіві «Zip».

  Водяний знак на фото онлайнКнопка збереження зображення з водяним знаком

 • Якщо необхідно використовувати в якості водяного знака логотип, виберіть на вкладці редактора. У наступному вікні виберіть «Завантажити логотип» і таким же чином відредагуйте його в цьому блоці нижче, налаштувавши розмір і прозорість.

  Водяний знак на фото онлайнЛоготип в якості водяного знака

 • На зображенні праворуч від редактора є кругова стрілочка, за допомогою якої ви можете повернути фотографію, якщо це необхідно. Для видалення фото, скористайтесь блоком «Завантажені файли», на якому знаходиться піктограма кошика. Натисніть на неї, щоб видалити зображення.

Amezzo.ru — зробити якісний знак бренду

Сайт Amezzo.ru не замислювався в якості повноцінного інструменту для створення водяних знаків. Він має іншу тематику. Тому створення водяного знака на цьому онлайн-сервісі не має яких-небудь додаткових налаштувань і інструментів. Тут все максимально легко і просто.

Щоб накласти на ваше фото довільну напис, перейдіть на сторінку https://amezzo.ru/realestate/watermark/.

 • У першій рядку наберіть фразу, яка буде відображатися в якості водяного знака.
 • У наступному пункті «Виберіть фотографію» натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть файл на своєму комп’ютері, на який необхідно поставити водяний знак.

  Водяний знак на фото онлайнБлок для створення водяного знака

 • В останньому пункті натисніть кнопку «Завантажити і проштампувати» і ваша фотографія автоматично буде оброблена протягом декількох секунд.
 • Відкриється провідник на вашому ПК для вибору папки для збереження готового файлу, виберіть потрібний варіант і підтвердіть дію. Результат видно на скріншоті.

  Водяний знак на фото онлайнРезультат створення водяного знака на Amezzo.ru

 • Сервіс відмінно підійде для тих, хто хоче зробити водяний знак на своєму зображенні онлайн без будь-яких витрат часу на знайомство з налаштуваннями, інструментами та іншим на повноцінних сервісах. Якщо вам підходить такий варіант готового зображення, то цей інструмент спеціально для вас.