Привіт, друзі! Якщо крім вас комп’ютер використовують ще й інші користувачі, або у вас маленька дитина, яка любить самостійно заходити в інтернет, через встановлений браузер, то ця стаття саме те, що вам потрібно. Зараз ми розберемося, як можна поставити пароль на браузер Opera.

Захистити використовуваний браузер паролем, у нашому випадку це Опера, точно буде не зайвим. По-перше, в браузері зберігається історія відвіданих вами веб-сайтів, а також введені логіни і паролі, щоб хто-небудь інший не зміг подивитися ці дані, краще запаролити браузер. По-друге, ваша дитина не зможе отримати доступ до мережі, відповідно менше часу проводити в інтернеті.

Зміст:

  • 1 Як встановити пароль на Оперу, використовуючи розширення
  • 2 Захищаємо Оперу паролем з допомогою програми EXE Password

Як встановити пароль на Оперу, використовуючи розширення

Давайте розглянемо, яке розширення можна встановити, щоб при запуску браузера у вас з’являлося бажане віконце із запитом ввести пароль.

Запускаємо Opera, натискаємо на кнопку «Меню» в лівому верхньому куті з логотипом браузера і вибираємо зі списку «Розширення» – «Завантажити розширення».

Тепер у рядку пошуку введіть «password». Натисніть «Enter» або значок лупи.

У списку розширень знайдіть «Set password for your browser» і клацніть по ньому мишкою.

У наступному вікні ви зможете ознайомитися з більш детальною інформацією про доповнення, щоправда, англійською мовою. Після цього натисніть «Додати в Opera».

З’явиться діалогове вікно, в якому потрібно вказати, який пароль ви хочете встановити на браузер Опера. Введіть його і натисніть «ОК».

З’явиться повідомлення про те, що пароль збережений, і браузер буде закритий. Натисніть «ОК».

Тепер можете знову запустити Opera. З’явиться вікно із запитом пароля. Заповніть поля та натисніть «ОК». Якщо залишити поле пустим або ввести невірний пароль і натиснути «ОК» – браузер просто закриється.

Для того щоб прибрати пароль в Опері, встановлений з допомогою цього розширення, його потрібно або відключити в браузері, або видалити.

Захищаємо Оперу паролем з допомогою програми EXE Password

Використовуючи цей спосіб, вам буде потрібно встановити на комп’ютер програму EXE Password. Скачайте її з інтернету, запустіть інсталяційний файл на комп’ютер і встановіть. Процес простий і труднощів виникнути не повинно.

Тепер знайдіть виконуваний файл на комп’ютері – він з’явиться в меню Пуск, тому одразу зайдіть туди – і клацніть по ньому мишкою.

Відкриється вікно програми. Для початку виберемо файл exe, який ми хочемо захистити паролем. Натискаємо на кнопку «Search».

Через Провідник відшукайте виконуваний файл Опери, або в папці Program Files, або у списку ліворуч виберіть «Робочий стіл» і клацніть по ярлику Опери. Натисніть «Відкрити».

Повертаємося до попереднього вікна в поля «New Password» і «Retype New P» вводимо і повторюємо пароль. Потім натискаємо «Next».

У наступному вікні, натисніть кнопку «Finish».

Пароль на Opera встановлений. Перезапустіть браузер, і у вас з’явиться віконце, в якому його запропонують ввести.

Для видалення пароля в браузері Опера, який встановлений програмою EXE Password, недостатньо буде просто видалити її з комп’ютера. Після видалення, потрібно почистити реєстр, щоб стерти звідти всі записи. Для цього можете скористатися спеціальними утилітами, такими як CCleaner або Wise Registry Cleaner.

Поставити пароль на браузер Опера можна і з допомогою ще однієї програми gameprotector. Потрібно завантажити на комп’ютер і вказати шлях до exe файлу браузера.

Докладніше про роботу з програмою, можна прочитати в статті: як встановити пароль на Яндекс браузер.

На цьому все. Думаю, тепер у вас вийде поставити пароль на браузер Opera одним з описаних способів статті.

А, може, і це буде Вам цікаво: