WiFi по всьому світу від Microsoft

WiFi по всьому світу від Microsoft

WiFi по всьому світу за допомогою програми від Microsoft, під назвою “Microsoft WiFi for Business”. Microsoft випустять програму за допомогою якої ви зможете підключатися до WiFi в будь-якій точці земної кулі.
Це буде крос-платформний сервіс за допомогою якого люди зможуть заходити в інтернет через WiFi на своїх ПК, планшетах, смартфонах.
На момент запуску бета тестування даною програмою зможуть протестувати тільки ті користувачі, які користуються платним конвентом компанії Microsoft. Так як нано-сервіс буде співпрацювати з мільйонами провайдерами інтернету по всьому світу, він скоріше всього буде платним. Програми для входження в окрему мережу, буде створена на всі платформи: iOS, OS X, Android, Windows і Windows Phone. Користувачеві буде досить увійти в свій обліковий запис, і всі доступні точки WiFi самі підключатися без пароля.
Інформації про сервіс ще не багато, але вже є зареєстрував домен і зроблений сайт microsoftwifi.com. Потрапити на працюючий сайт, це рідкість, ось скріншот головної сторінки.

WiFi по всьому світу від Microsoft