Windows 10 видаляє не ліцензійні програми – що робити?

У багатьох користувачів в наші дні стало актуальним питання, Windows 10 видаляє неліцензійні програми як виправити? Це питання став популярним тому, що нова операційна система віндовс 10-ї серії буде самостійно видаляти з пристроїв користувачів піратські програми. Після того, як пройшов реліз останньої версії операційної системи Віндовс, мільйони користувачів зі всієї планети встигли безкоштовно встановити його. Однак найбільший у світі виробник Microsoft не просто так проявив таку щедрість, яка насправді була продуманим і зваженим кроком, метою якого була боротьба з піратством.Windows 10 видаляє не ліцензійні програми   що робити?

Перед безпосереднім релізом нової операційної системи в ЗМІ засвітилася інформація, що нова версія Віндовс буде доступна абсолютно безкоштовно навіть власникам піратських копій. Однак, багато користувачів після установки цієї версії зіткнулися з наступною проблемою – Microsoft почав виробляти деактивацію своїх копій Windows 10, які були встановлені поверх неліцензійних версій операційних систем.

В результаті подібних дій з боку Microsoft, у власників піратських копій ОС, які вирішили безкоштовно оновити їх на нову, на робочому столі з’явилася табличка, яку неможливо видалити. При натисканні на неї відкривається автоматично сайт виробника, в якому зазначені ціни на ліцензійні копії нової версії операційної системи.

Windows 10 видаляє весь піратський софт з комп’ютерів

Представники Microsoft пояснили, що вони зовсім не безкоштовно пропонували користувачам піратських копій оновити свої версії на нові, а запропонували їм дуже вигідні умови.

Проте на цьому сюрпризи користувачів Windows 10 не закінчені. Якщо ви дали свою згоду на оновлення операційної системи до новітньої моделі, то ви погодилися на те, що новий віндовс 10 буде видаляти з ваших пристроїв неліцензійні і піратські програми, а також під цей фільтр потраплять неавторизовані периферійні засоби. В угоді є відповідний пункт. Ось так ось розробники нової «десятки» вирішили справити потужний удар по комп’ютерним пираткам.Поділися з друзями:

Крім того, нова операційна система буде сама виробляти скачування оновлень, які не дадуть грати вам в піратські ігри, цей пункт також прописаний в угоді. Під «невирішеними периферійними пристроями», потрапляють під фільтр нової операційної системи, потрапляють усілякі геймпади та інші аксесуари, які не допускаються самою корпорацією. Нова операційна система від Microsoft, також лякає і тим, що вона за замовчуванням має право переглядати вашу пошту, зберігати всю історію розташування, а якщо потрібно, то й отримати всю необхідну інформацію з конфіденційних даних.