Windows Kernel modification detected. Please or repair перевстановити your system що робити

При запуску будь-якої з сучасних ігор (зазвичай через клієнт «Steam») користувач може раптово зіткнутися з повідомленнями Failed to initialize BattlEye Service або «Windows Kernel modification detected. Please or repair перевстановити your system». Запуск гри стає неможливим, а перезавантаження клієнта і самої програми зазвичай нічого не дає. Виникнення даної проблеми зазвичай пов’язане з піратською версією ОС Віндовс (зазвичай це Win 7), на яку «лається» античит «BattleEye». Нижче розглянемо суть виниклої проблеми і методологія її вирішення.

Windows Kernel modification detected. Please or repair перевстановити your system що робитиПовідомлення про зміненої версії ядра

Зміст статті:

 • Проблематика питання Windows Kernel modification detected
 • Як виправити дисфункцію при запуску ігор
 • Рішення проблеми Please or repair перевстановити your system
 • Висновок

Проблематика питання Windows Kernel modification detected

Як відомо Windows Kernel або Ядро Віндовс – це центральна частина ОС, що забезпечує доступ до внутрішніх ресурсів комп’ютера для різних програм. Ядро надає сервіси файлової системи і мережевих протоколів, використовує механізми межпроцессорного взаємодії, здійснює основну роботу операційної системи.

Windows Kernel modification detected. Please or repair перевстановити your system що робитиСхематика роботи ядра

При установці операційної системи її ядро містить дані про тип встановлюваною ОС, а також про ліцензійну або неліцензійної версії продукту.

При зломі операційної системи файли ядра можуть бути замінені або змінені зломщиком ОС з метою обману (або блокування) перевірочних інструментів Віндовс, ідентифікують наявність або відсутність встановленої ліцензії.

Античитинговый інструмент «BattleEye» перевіряє ядро ОС Віндовс, і при виявленні модифікації ядра видає повідомлення, що в перекладі звучить як «Виявлена модифікація Віндовс Кернел. Будь ласка, відновіть або перевстановіть вашу систему».

Найбільш постраждали від даної перевірки користувачі піратської Віндовс 7, використовують протягом багатьох років застарілий спосіб злому зазначеною ОС. Користувачі піратської Віндовс 10, а також користувачі, що використовують активатори рівня «KMS Auto Lite» або «Windows Loader зустрічаються із згаданою проблемою набагато рідше.

Розглянуте повідомлення «Windows Kernel modification detected. Please or repair перевстановити your system» почала з’являтися приблизно з 30 травня 2018 року, коли програма «BattlEye» отримала чергову з своїх оновлень. За заявою розробників продукту, «BattlEye» перестає підтримувати піратські версії Віндовс, так як вони можуть містити різні читинговые і вірусні інструменти.

Windows Kernel modification detected. Please or repair перевстановити your system що робитиЗаява про відсутність підтримки піратських ОС розробниками «BattleEye»

Як виправити дисфункцію при запуску ігор

Розглянута в даному матеріалі проблема має три основних варіанти рішення:

Перший полягає в купівлі користувачем ліцензійної версії ОС Віндовс. Після її установки, установки Стім і гри запуск останньої буде здійснено без будь-яких проблем.

Другий полягає у видаленні піратського модифікатора ядра Кернел, що тягне за собою автоматичну втрату ліцензії даній версії ОС. Необхідно використовувати більш коректний активатор, після якого «BattlEye» нічого не запідозрить.

Третій полягає в переході користувача на Віндовс 10, на якій проблемне повідомлення спостерігається значно рідше.

Найбільш простим і ефективним способом із запропонованих вище вважається перший. Поручитися 100% ефективності другого і третього способу (особливо в ситуації наступних антипіратських оновлень «BattlEye») буде досить складно.

Windows Kernel modification detected. Please or repair перевстановити your system що робитиПридбайте ліцензійну версію ОС Віндовс

Рішення проблеми Please or repair перевстановити your system

Якщо з першим та третім способом все зрозуміло, то регламент другого способу, що дозволяє позбавитися від помилки Windows Kernel modification detected, буде приведений мною нижче. При цьому врахуйте, що використання даного «кустарного» способу призводило до відмови ОС Віндовс від завантаження у деяких користувачів. Отже:

 • Скачайте спеціальний файл з Яндекс.Диска і запустіть його (знадобляться адміністративні права). Для користувачів з України для доступу до Яндекс.Диску знадобиться VPN (Розширення Browsec для Google Chrome);
 • Перезавантажте Віндовс. Після цього ви побачите попередження Віндовс про відсутність ліцензії («Віндовс не є справжньою»). Зазвичай ви вже можете грати у вашу гру, і «BattleEye» при запуску програми ніяк не проявить себе;
 • Активуйте вашу деактивированную Віндовс правильним активатором, наприклад «KMS Auto Lite» або «Windows.Loader». Ви отримаєте активовану версію ОС, без проблем з запуском «BattlEye».
 • Інші способи, типу використання утиліт SFC і CHKDSK, пошуку вірусів і іншого тут малоефективні.

  Найбільші відчайдухи можуть звернутися в підтримку BattlEye, але з піратською версією ОС вам там навряд чи допоможуть.

  Висновок

  Поява повідомлення «Windows Kernel modification detected» зазвичай сигналізує про піратської версії ОС Віндовс, встановленої на ПК користувача. Якщо обійти проблему методами переустановити Віндовс не представляється можливим, рекомендую видалити інструменти попереднього активатора Віндовс, і активувати вашу ОС, після чого розглянута проблема буває вирішена.