Ура всім тим, хто обережний! Безумовно, мудрий користувач, перш ніж що-небудь вилучити «зайве» завжди розбирається в питанні, а наскільки критичними можуть бути наслідки деінсталяції того чи іншого програмного компонента. Якщо ви, шановний читач, зараховуєте себе до групи практичних юзерів, то цілком зрозуміло, що після того, як ви виявили ярлик вищезазначеного софта на своєму робочому столі, вам вкрай необхідно знати: WinPcap — що це за програма і яким чином вона опинилася на вашому комп’ютері? Що ж, давайте розберемося у всьому, так би мовити, детально.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Замість введення: звідки у проблеми «ноги ростуть»
  • 2 Коротко про цікавлячий нас програмному об’єкті: Winpcap — що це за програма?
  • 3 Можна видалити WinPcap і як це зробити?

Замість введення: звідки у проблеми «ноги ростуть»

Дійсно, на сьогоднішній день пересічному користувачеві досить просто загрузнути у Всесвітній павутині, що в принципі і відбувається з абсолютною більшістю людей для яких власний час — це нічого нестоящая валюта. Проте навіть тим, хто з розумінням ставиться до того, що надані в наше розпорядження тимчасові ресурси мають вкрай обмежені рамки, в тій же мірі ризикують виявитися заручниками маркетингових технологій нав’язливо переходять в «затребуваність їх використання».

Ніякого каламбуру в сказаному немає. Просто в якийсь момент користувач встановлює необхідний йому софт. Разом з тим, паралельно на його ПК інсталюється і інше стороннє ПЗ, так сказати, в доважок. Природно, після «таємного проникнення» нежданого софта на комп’ютері з’являються незрозумілі ярлики. На фіг воно потрібно, — це м’який варіант міркування людини, який помітив в списку використовуваних програм «додатковий подаруночок». Втім, у більшості випадків проникнення «нежданих гостей З» відбувається з вини самого користувача. Здивовані? Однак, це чиста правда. До речі, очищення системи від цифрового сміття вам допоможе ось ця стаття.

Коротко про цікавлячий нас програмному об’єкті: Winpcap — що це за програма?

Дане ПЗ призначене для роботи з мережевим трафіком. Вірніше сказати, для його аналізу та проведення діагностики проблемних зон (тестування). Втім, такі моменти, як перехоплення пакетів даних, обробка отриманої інформації з метою виявлення чогось корисного», конкретної уразливості в захисті, також реалізуються за допомогою програми WinPcap.

Варто відзначити що це ЗА засіб є вузькоспеціалізованим інструментом, а тому для рядового користувача такий софт, загалом-то, абсолютно даремний. Однак, якщо ви горите бажанням дізнатися всю таємницю мережного потоку, зрозуміти природу передачі даних за допомогою стека протоколів TCP/IP, а також розібратися в деяких важливих питаннях цифровий безпеки, то ця програма вам доведеться до речі (завантажити Winpcap можна звідси).

Але, тим не менше, хочеться попередити вас, шановний читачу, про те, що «розбір польотів», в плані того, як працює програма і яким чином її використовувати, вимагають неймовірно великих знань з галузі мережевих технологій. Про фундаментальних поняттях «як працює система» взагалі промовчимо, бо базисом потрібно володіти досконало (че, куди і навіщо тиснути). Отже, якщо коротка анотація на тему «WinPcap — що це за програма» все-таки привернула вашу увагу — дерзайте. Всім хто отримав «програмний додаток», так сказати незаслужено, — читати далі.

Можна видалити WinPcap і як це зробити?

Швидше за все вам не потрібна ця програма. Тому, ніщо не може вас зупинити від такого кардинального рішення як провести повноцінний процес деінсталяції. Будьте впевнені видалення WinPcap не яким чином не позначиться на працездатності вашої ОС. Дотримуйтесь нижче розташованої інструкції і зробіть видалення непотрібного програмного компонента вручну.

  • Зайдіть в пусковий меню.
  • Перейдіть в розділ «Панель управління».

  • Тепер знайдіть ярлик «Програми та компоненти».
  • Після того, як перед вами відкриється вікно з переліком всього встановленого софта, знайдіть ЗА засіб «WinPcap».
  • За допомогою правої кнопки миші викличте контекстне меню дій — виберіть «Видалити».

Буквально через дві-три секунди програма буде повністю вилучена з вашого комп’ютера. Удачі!