Хмарні сховища з великим об’ємом безкоштовно 2017

Сьогодні хмарні сховища є невід’ємною частиною нашого життя. Багато людей та організації зберігають свої файли, тим самим забезпечуючи їх збереження і безпеку, а також зручність доступу до них різних користувачів, комфорт в роботі. При цьому функціонал даних сервісів в 2017 році може відрізнятися наявністю (або відсутністю) яких-небудь істотних для хмарних сервісів елементів, інспіруючи користувача зробити вибір на користь найбільш зручного з них. В даному матеріалі я розповім, які є безкоштовні хмарні сховища з великим об’ємом пам’яті в нинішньому 2017 році, опишу особливості їх функціоналу, а також поясню, як з ними працювати.

Хмарні сховища з великим обємом безкоштовно 2017Вивчаємо хмарні сховища з великим об’ємом безкоштовно 2017

Зміст статті

 • 1 Різновиди хмарних сховищ з великим об’ємом пропонованої пам’яті
 • 2 Кращі хмарні сховища даних безкоштовно
  • 2.1 Сервіс «pCloud» — дозволяє зберігати і відправляти великі файли
  • 2.2 Файлообмінник «MEGA»
  • 2.3 Сервіс-хмара «Яндекс.Диск»
  • 2.4 Сервіс «Облако.Mail.ru»
  • 2.5 Сервіс «Degoo»
 • 3 Висновок

Різновиди хмарних сховищ з великим об’ємом пропонованої пам’яті

Нині у мережі існує достатня кількість хмарних сервісів, що пропонують користувачам свої послуги з розміщення і зберігання призначених для користувача файлів. При цьому дані сервіси розрізняються:

 • за обсягом наданого платного і безкоштовного простору;
 • за можливостями шифрування розташованих в хмарі даних;
 • по швидкості роботи з ними;
 • по можливості підтримки сервісу на мобільних пристроїв (у формі спеціалізованих додатків);
 • по можливості відновлення видалених файлів, наявності вбудованого медіаплєєра, підтримки різних мов і так далі.

У своїй основі хмарні сховища працюють за схожим принципом. Ви переходите на таке сховище, реєструєтеся там, і отримуєте заздалегідь обумовлений обсяг порожнього простору під свої потреби. Ви можете завантажувати і вивантажувати звідти файли, ділитися посиланнями на ці файли з потрібними людьми, переглядати їх, виконувати інші відповідні дії.

Безліч сховищ підтримує синхронізацію файлів: наприклад, на комп’ютері створюється папка, в яку ви скопіювати потрібні файли, і ці файли будуть автоматично скопійовані на хмарний сервіс.

Хмарні сховища з великим обємом безкоштовно 2017Користуватися хмарними сховищами досить зручно. А як у них з безкоштовністю?

Також зауважу, що протягом останніх пару років провідними гравцями ринку проводиться політика по скороченню безкоштовно надається користувачеві простору. Зокрема, у 2016 році компанія «Майкрософт» скоротила кількість безкоштовно надається простору в своєму «OneDrive» з 15 гігабайт до 5 гігабайт. Схожу політику проводять і інші відомі гравці, істотно скорочуючи обсяги безкоштовного простору на своїх ресурсах.

Кращі хмарні сховища даних безкоштовно

Розглянемо хмарні сервіси, безкоштовними послугами яких ми можемо скористатися.

Сервіс «pCloud» — дозволяє зберігати і відправляти великі файли

Сервіс «pCloud» пропонує вам 10 гігабайт простору безкоштовно, які можуть бути розширені до 20 гігабайт при виконанні ряду умов (відправка вашим друзям реферальних посилань, задіяння вашого аккаунта в соціальних мережах і так далі).

Функціонал сервісу підтримує ефективну синхронізацію даних, бекапи, можливість надання доступу до обраним вам файлів різним користувачам.

За своїм функціоналом pCloud — це один з кращих сервісів з досить гарним об’ємом безкоштовного простору, з наявною підтримкою російської мови.

 • Для роботи з сервісом перейдіть на нього з наведеної вище посиланням.
 • Натисніть на «увійти» праворуч зверху, і пройдіть процедуру реєстрації (або використовуйте логін вашого облікового запису на «Facebook»).
 • Після цього ви перейдете в свій робочий екран, де вже будуть перебувати чотири папки «My Music», «My Pictures», «My Videos» і «pCloud Help».
 • Для завантаження ваших файлів в одну з перших трьох папок потрібно перейти в них шляхом натискання на них, і натиснути на кнопку «Завантажити» праворуч зверху.
 • В останній з перерахованих папок знаходиться документація по роботі з даними хмарних сервісів в pdf-форматі (інструкція, як форматувати PDF в Word за посиланням).
 • Хмарні сховища з великим обємом безкоштовно 2017Робочий екран «pCloud»

  Також, при установці галочки поруч з потрібним вам файлом (папкою) зверху включатися кнопки Поділитися посиланням на скачування», «Запросити в папку», «Скачати» і так далі.

  Хмарні сховища з великим обємом безкоштовно 2017Бічна панель «pCloud»

  Рекомендую: Які програми потрібні для комп’ютера і ноутбука?

  Файлообмінник «MEGA»

  Хмарний сервіс «MEGA» пропонує вам 50 гігабайт вільного місця, але при цьому має ряд істотних обмежень. Зокрема, для безкоштовних користувачів швидкість роботи з сервісом досить низька, що може дратувати тих, хто звик до високої швидкості свого Інтернету. При цьому браузерні розширення «MEGA» для Chrome і Firefox дозволяють трохи скрасити це недолік, збільшивши швидкість роботи з сервісом.

  Даний сервіс не має реферальными програмами і щоденної синхронізацією, але може похвалитися наявними шифруванням даних.

 • Для роботи з сервісом перейдіть за посиланням, і пройдіть процедуру реєстрації.
 • Після підтвердження вашого аккаунта через електронну пошту перед вами відкриється загальний екран сервісу, робота з яким не особливо відрізняється від інших хмарних сервісів.
 • Хмарні сховища з великим обємом безкоштовно 2017Робоче вікно «MEGA»

  Сервіс-хмара «Яндекс.Диск»

  «Яндекс.Диск» — відоме хмарне сховище від компанії Яндекс. За замовчуванням вам надаються 10 гігабайт вільного місця, які можуть бути збільшені до 20 гігабайт.

  При цьому всі файли передаються по шифроване з’єднання, перевіряються антивірусом, підтримується синхронізація між всіма пристроями користувача, є можливість створення публічних посилань для обміну, є вбудований флеш-плеєр і багато іншого (оновити Adobe Flash Player через 2 хвилини).

 • Для початку роботи з сервісом перейдіть за вищенаведеною посиланню, і пройдіть процедуру реєстрації.
 • Після проходження процедури ви потрапите на робоче поле «Яндекс.Диск», де зможете створювати директорії, завантажувати файли, видаляти файли, надавати до потрібної папки загальний доступ і так далі.
 • Хмарні сховища з великим обємом безкоштовно 2017Робоче вікно «Яндекс.Диск»

  Цікаво: Як передати файли з комп’ютера на комп’ютер?

  Сервіс «Облако.Mail.ru»

  «Хмара Маil.ru» — ще один відомий хмарний сервіс з великим об’ємом від компанії «Mail.ru». Безкоштовно надається 8 гігабайт вільного місця. Підтримується робота з загальними папками, двофакторна аутентифікація, редагування документів онлайн, автоматична перевірка на наявність вірусних програм, вибіркова синхронізація та інші функції.

  Для роботи з даними хмарним сервісом перейдіть за посиланням, пройдіть авторизацію (за необхідності), і починайте користуватися досить класичним хмарним функціоналом.

  Хмарні сховища з великим обємом безкоштовно 2017Робоче вікно «Хмара Mail.ru»

  Сервіс «Degoo»

  Сервіс «Degoo» пропонує цілих 100 гігабайт вільного місця, при цьому це не стандартний хмарний сервіс, а хмарний сервіс для зберігання резервних копій файлів.

  • Він не підтримує синхронізацію файлів.
  • Не дозволяє ділитися своїми файлами з друзями.
  • Не підтримує копіювання файлів за розкладом.
  • Немає в ньому і інших відповідних бонусів, доступних звичного хмарного сервісу.

  Хмарні сховища з великим обємом безкоштовно 2017Робочий екран «Degoo»

  При цьому ви можете підключити до «Degoo» безліч пристроїв, включаючи ноутбук та мобільний телефон. Резервне копіювання за розкладом тут недоступно, але сервіс автоматично робить копії файлів раз в 24 години.

  Для роботи з сервісом перейдіть за посиланням, скачайте цей додаток на свій пристрій, і починайте користуватися його функціоналом. Робота з завантаженням файлів з допомогою даного сервісу також не викличе у вас ніяких проблем, спробуйте дане хмарне сховище безкоштовно.

  Висновок

  В даному матеріалі були описані кращі на мій погляд хмарні сховища з великим обсягом даних, що надають безкоштовний функціонал в 2017 році. За загальним функціоналу сервіс «pCloud» є одним з кращих в своєму сегменті, тому я рекомендую користувачам безпосередньо переконатися в поліфункціональних можливості зазначеного сервісу. Також варто придивитися і до інших альтернатив, згаданих мною вище, всі вони надають солідні обсяги дискового місця абсолютно безкоштовно для свого користувача.