Компанія XOLO випустила новий бюджетний смартфон під назвою Prime. Цей, відносно дешевий гаджет має 5-Мп основну камеру і 4,5 дюймовий екран (IPS дисплей). На оперативної пам’яті розробники не поскупилися і встановили 1 Гб плату, а ось внутрішня пам’ять 8 Гб, але при цьому смартфон підтримує картки MicroSD на 8, 16 і 32 Гб (з останньою картою пристрій трохи гальмує).

Також порадувала операційна пам’ять пристрою – Android 5.0 і акумулятор з ємністю 1800 маг. Процесор в XOLO Prime встановлений двоядерний з тактовою частотою 1.3 ГГц.

Корпус смартфона скляний, відповідно чекайте проблем з появою відбитків пальців на ньому. Також розробники не поскупилися на колірні гами новинки – пристрій можна придбати з чорної, синьої, червоної і золотої задньою кришкою.
Новинка має досить значні технічно характеристики, як для пристрою ціною 90 доларів (5800 рупій). Загалом як для середньостатистичного жителя Індії цей гаджет буде в самий раз, а ось що стосується європейців – XOLO Prime навряд чи доведеться їм до вподоби.