Хостинг для великих сайтів

Великі сайти потребують того, щоб їх утримували в надійних хостингах, на надійній машині, яка не підведе. Розміщення такого сайту на дешевій машині призведе до того, що сайт буде погано працювати, та й псувати враження своєю роботою користувачеві, що недоречно. Для того, щоб забезпечити успішну і кращу роботу великого проекту – потрібен спеціальний виділений сервер. Сервер, на якому сайту нічого не буде заважати, де кожен ресурс належить лише сайту.
Хостинг для великих сайтів
Coretek – це чудовий хостинг-провайдер, який пропонує власникам великих, і не дуже, сайтів, якісну їх підтримку. Вам надана оренда виділеного сервера, який оснащений останніми технологіями і високою швидкістю інтернету, при цьому його ціна всього 34$ щомісяця.

Переваги виділеного сервера перед віртуальним.

Хостинг для великих сайтів
Виділений сервер – це повністю відокремлена від інших фізична «машина», де розміщений тільки ваш проект. Це дає наступні переваги:
– Ніякої конкуренції за ресурси. Звідки виходить максимальна продуктивність і високу якість інтернет-з’єднання.
– Можливість індивідуальної збірки сервера з необхідних комплектуючих.
– Можливість підбору операційної системи під вимоги користувача, а також встановлення додаткового ПЗ.
– Повноцінний доступ до машини, ПО та Ос цілодобово.
– Максимальний рівень безпеки ваших даних і даних сайту.

Чому саме Coretek – основні причини

Провайдерів і хостингів існує незліченна кількість. Але порівнявши найпопулярніші ми прийшли до висновку, що саме Коретек кращий з них.
Хостинг для великих сайтів
1. Надання допомоги навіть тим, хто ще не став їх клієнтом. Вам потрібно виділений сервер, але як підібрати під нього залізно неясно? Компанія допоможе Вам у виборі безкоштовно.
2. Кожен клієнт отримує тільки найкраще. Коретек використовує тільки преміум обладнання світових брендів. Без підробок. Без Китаю.
3. Швидкість. Замовлений сервер буде готовий вже через 45-60 хвилин після замовлення (оплати).
4. Без переплат. Потрібен хостинг? Платите тільки за послуги хостингу. Додаткова настройка ОС, ПУ та інших аспектів проводиться безкоштовно.
5. 11 варіантів оплати. Варіанти оплати – це не менш важливий пункт, адже потрібно догодити кожному, таким чином тут зібралося близько 11 методів оплати вашого замовлення. Платежі можуть бути здійснені в євро, рублях і доларах.
6. Сервер у великому дата-центрі. Сервер знаходиться під суворим контролем. Збереження даних забезпечується на 99%.
7. Аптайм. Постійний доступ ваших клієнтів до вашого веб-ресурсу гарантований – це головна турбота компанії.
8. ПО береться в оренду – замість покупки. Вам пропонують використовувати платні додатки. Щоб не витрачати гроші на їх повну купівлю – можлива тимчасова оренда прямо на хостингу.
9. Підтримка. Тих. Підтримка Coretek доступна в будь-який час доби. Відповідь буде вже через 15 хвилин після запиту.
10. Надійність. Коретек на ринку вже понад 10 років, і за час свого існування переживала масу криз та проблем, тим не менш залишаючись однією з кращих.