Хто озвучував Алісу Яндекс

Аліса Яндекс – голосовий помічник, який озвучувала популярна російська актриса з легкістю вміє вирішувати повсякденні завдання. Знайде все що ви продиктуете їй в Інтернеті, сповістить погоду на завтрашній день, підкаже щодо того, де придбати ті чи інші товари. Найголовнішою відмінністю віртуального помічника Яндекс є те, що він не обмежений відповідями заздалегідь записаних в пам’ять фраз. При розмові з Алісою вона вміє вправно імпровізувати. Ця здатність є результатом задіяння у розробці помічника нейронних мереж.

Хто озвучував Алісу ЯндексФото Тетяни Шитової

Компанія Яндекс представляє цю розробку як особистого асистента, який чудово розуміє людську мову і дає дотепні і вичерпні відповіді практично на будь-які питання. Якщо ви запитаєте Алісу, де можна недорого пообідати, вона не тільки запропонує хороший ресторан, але і прокладе найближчий маршрут до нього.

Зміст статті

  • Озвучування асистента Аліси
  • Хто така, і чим займається актриса і дублер Тетяна Шитова?
  • Жарти і гумор від Аліси Яндекс
  • Зустріч Яндекс Аліси з Путіним Ст.

Озвучування асистента Аліси

«При розробці звуку голосу Аліси нейромережа навчали синтезувати голос актриси Тетяни Шитової. В результаті роботи голоси і звуки склеювалися і для кожного нового слова підбиралися правильні інтонації для формування зрозумілого і грамотно вимовленого слова, в результаті вийшло дуже природно», — прокоментували розробку представники компанії.

У компанії є вже традиція запрошувати для озвучування своїх розробок російських знаменитостей. Так навігатор від Яндекс озвучили відомий коментатор і спортивний журналіст Василь Уткін і популярний виконавець реп-текстів Баста. Алісу ж озвучила чудова актриса, дублююча неодноразово мова Скарлетт Йоханссон – Тетяна Шитова.

Корисно: Як включити Алісу в Яндекс.Браузері.

Хто така, і чим займається актриса і дублер Тетяна Шитова?

Народилася Тетяна 1 серпня 1975 року в Москві, де вперше дублювала героїню в серіалі «24 години» Audrey Raines. У 1996 році закінчила Театральне училище М. С. Щепкіна. Одні з найбільш значущих дублюючих робіт: Ліндсей Лохан, Скарлетт Йоханссон, Емма Стоун, Кемерон Діас, Наталі Портман. Сьогодні Тетяна працює в Театрі «Сфера», на цій сцені актриса грала такі постановки як: «Сміх у темряві», «Нахлібник» та інші. Ще вона успішно виступала в постановках МХАТ ім. М. Гіркого:

  • «Вишневий сад» Чехова.
  • «Дама-невидимка».
  • «Ліс» Островського.

У цьому відео ви можете детальніше ознайомитися з діяльністю актриси:

Дебют Шитової пройшов ще в 1995 році. Але активні зйомки пришили лише до 2004 року. Вона зіграла в таких фільмах: «Життя, якого не було», «Пантера», «Глухар».Хто озвучував Алісу Яндекс

На даний момент Тетяна Шитова не заміжня. У листопаді 2008 року актриса народила дочку Василину, батько якої, за твердженням актриси – Анатолій Журавльов, з яким їй довелося зіграти в постановці «Джексон моєї дружини».

Жарти і гумор від Аліси Яндекс

Голосовий помічник Аліса вміє не тільки розповідати про погоду, підтримувати світські бесіди і відкривати додатки, вона також вміє розповідати смішні анекдоти і навіть іноді трохи жартувати. Причому сарказм її місцями далеко не нешкідливий. Це можна пояснити тим, що програма-помічник переглянула, а місцями і заучила, досить великі обсяги тексту, в тому числі молодіжні спілкування на форумах і чатах. Так що зараз Аліса легко розуміє молодіжний сленг будь-якого походження, адже вона вивчили всі випадки, в яких використовуються подібні слова. Знайома вона і з багатьма мемами.

Хто озвучував Алісу ЯндексПриколи від Аліси
Хто озвучував Алісу ЯндексЖарти Аліси

Як тільки додаток голосовий помічник Аліса стало доступне громадськості, користувачі стали тестувати його і продовжують це робити і по сей день. При таких випробуваннях» з’ясувалося, що Аліса час від часу навіть може нагрубити свого «шефа». А також відстоювати свою точку зору до останнього і уїдливо відповідати на провокації користувачів. В результаті інтернет заповнюється з кожним днем все новими і новими скрінами, знятих з телефонів, де помічниця безустанно видає свої перли, ніж тішить багатьох своїми висловлюваннями.

Хто озвучував Алісу ЯндексСарказм Аліси

Зустріч Яндекс Аліси з Путіним Ст.

Для того, щоб отримати від Аліси кумедну жарт необхідно вивести її на нестандартну тему розмови, у неї запитують чи не кривдять її, потім роблять спроби образити самі, щоб хоч якось вивести її з себе, співають пісні, заводять розмови на філософські теми, розпитують про вічне. Поспілкувавшись з нею багато, користувачі відзначають, що, проаналізувавши ряд її реплік за інтелектом вона їм нагадує «типову бабу».Хто озвучував Алісу Яндекс

Часто, щоб викликати до себе симпатію, Аліса пропонує всім поспостерігати відео з котиками. Вона навіть пропонувала Ст. Ст. Путіну зробити теж саме, коли він відвідав головний офіс Яндекс. На питання президента «Як себе почуваєш», вона відповіла, що у неї все добре і що вона розглядає фотографії котиків в Яндексі. «Немає нічого краще котиків» — сказала Аліса. Додаток можна завантажити з пошуковою системою в одному додатку в магазинах Google Play або Apple Store, яким легко можна керувати за допомогою Аліси.