Напевно, всім знайома ситуація, коли ми заходимо на свою сторінку у соціальній мережі Вконтакте і виявляємо, що сьогодні у нас там стало на одного або кількох друзів менше, ніж це було вчора.

Багато заради цікавості хочуть дізнатися, хто ж ці неосвічені люди, які без попередження пішли мовчки і все. А деякі хочуть не просто дізнатися, хто це, але і з’ясувати, навіщо вони це зробили. Дійсно, може, варто поцікавитися, раптом ви чимось образили людину.

Зараз я вам наведу кілька способів, як можна подивитись, хто пішов у вас друзів ВК.

Зміст:

  • 1 Дізнаємося, хто видалився з друзів без додатків
  • 2 Додаток «Хто пішов»
  • 3 Дізнаємося, хто у нас пропав з друзів за допомогою програми «Мої гості»

Дізнаємося, хто видалився з друзів без додатків

Для цього клікаєм в лівому меню на посилання «Мої друзі»:

Переходимо у вкладку «Заявки в друзі».

Тут ви можете спостерігати тих людей, яким ви подавали заявку на додавання в друзі, а також тих, хто видалив вас.

Справа в тому, що як тільки людина видаляє вас з друзів, ви автоматично стаєте його передплатником, а він відображається у вас на вихідних заявках у друзі:

Якщо вам здався цей спосіб незручний або недостатньо інформативний, то можу порадити вам скористатися яким-небудь додатком.

Додаток «Хто пішов»

Якщо у вас не активований пункт меню Програми, то тиснемо по ссилочку «Мої налаштування» і ставимо галочку навпроти «Додатки»:

Перезавантажуємо сторінку і натискаємо на пункт «Додатки»

У віконці пошуку з додатками пишемо «Хто пішов» і дивимося, що нам пропонують. Особисто я потестировал перше додаток і воно не працювало, тому зупинився на другому, яка називається «Хто пішов? Гості! Друзі!». Вибираємо його:

Після установки програми у нас з’явиться екранчик, в якому необхідно буде перейти на вкладочку ІСТ. і натиснути на кнопочку «Показати історію». У цьому випадку нам здасться історія додавань і вилучень із друзів:

З правого боку у нас показується, хто пішов і підвантажується його аватарка з можливістю перейти на сторінку:

Приблизно те ж саме у нас буде показуватися на вкладці ВИМ. У цьому випадку нам з’являться лише останні зміни. Мінус цієї програми в тому, що нам не показується, коли хто пішов або додався. Тому користуватися їм чи ні – вирішувати вам.

Дізнаємося, хто у нас пропав з друзів за допомогою програми «Мої гості»

Це досить популярний додаток . Щоб його встановити скористаємося вже відомою нам пошуком і виберемо потрібний додаток:

Після того, як ви встановите цю програму, запустіть його і перейдіть у вкладку «Все про друзів»:

Тут у нас вже показується не тільки той, хто нас видалив, а ще і вказується час, коли саме він це зробив:

Крім того, програма «Мої гості» володіє ще рядом функцій, які ви зможете протестувати, якщо його встановіть. Тому, на мій погляд, цей додаток гідно уваги, і ви можете сміливо його встановлювати і використовувати.

А на цьому я хочу закінчити цю статтю, сподіваюся, що вона вам допомогла знайти друга або вже нЕдруга, який вас видалив.

А, може, і це буде Вам цікаво: