Соціальна мережа «Однокласники» дозволяє кожній людині дізнатися інформацію про те, які відвідувачі зайшли на його сторінку. І це правильне рішення, адже кожна людина хоче отримати відомості про те, які особи заходили до нього на сторінку, і в який час. Припустимо, хлопцеві сподобалася якась дівчина, і він хоче поцікавитися, відвідувала ця знайома його сторінку, або він їй просто байдужий. Говорячи, про соціальну мережу «Вконтакте» можна відразу помітити велику кількість заборон. Виявилося, що в цій мережі можна переглянути наявні відомості про вхід сторонніх осіб на вашу сторінку. Тобто список гостей вам не буде видно, як би ви цього не хотіли. Але, зараз 21 століття, а це значить, що нічого не залишається без альтернативного рішення. Пропонуємо вам пограти з нами в слідопитів, і з’ясувати, хто дійсно відвідував нашу сторінку. Дії не особливо важкі, і впоратися з ними зможе кожен чоловік.

Дізнаємося найчастіших гостей на сторінці.

Частенько бувають такі ситуації, що частими гостями на вашій сторінці виявляються зовсім не друзі, а незнайомі вам люди. Це відбувається з тієї причини, що на вашій сторінці може міститися корисна інформація, і з цієї причини, гості будуть постійно до вас повертатися, отже, щоб це з’ясувати, не потрібно встановлювати додаткових програм або виконувати складних маніпуляцій. По-перше, відкриваємо саму соціальну мережу, по-друге, переходимо у вкладку «Налаштування».

Тепер спускаємося в самий низ, і бачимо там пропозицію про вилучення сторінці, не потрібно лякатися, насправді сторінку видаляти ми не будемо, це якийсь секрет, знайоме не кожному користувачеві.

Коли ми натиснемо на кнопку «Видалити мою сторінку», то система запросить причину видалення, там потрібно вибрати спеціальний пункт з назвою «Мою сторінку не коментують», і коли ви виберіть цей пункт, то побачите, список тих гостей, які часто бували на вашій сторінці, але не залишили жодного коментаря.

Після цього, просто поверніться на головну сторінку, адже тепер у вас є необхідні відомості.

Другий спосіб – установка програми «Мої гості та шанувальники».

У соціальній мережі є величезна кількість корисних безкоштовних додатків, і одним з них є саме програма «Мої гості та шанувальники». Воно дозволяє з точністю визначити імена гостей, які часто відвідують вашу сторінку. Крім цього буде опублікований список ваших шанувальників, буде наведена статистика їх активності. Мабуть, саме додаток «Мої гості та шанувальники» вважається одним з найбільш популярних серед наявних аналогів. На сьогоднішній день це додаток встановило більш двадцяти восьми мільйонів осіб, зареєстрованих в соціальній мережі.

Щоб самостійно зробити установку цього додатка, достатньо перейти в розділ «Ігри», і в пошуку додатків набрати фразу «Мої гості», додаток буде відразу на першому місці.

Натискаємо на його іконку, і вибираємо кнопочку «Запустити програму», далі якщо будуть з’являтися якісь нові вікна, то просто їх закриваємо, адже це звичайна реклама, яка не має ніякої корисності.

Після того, як програму було запущено, необхідно додати на сторінку пункт з назвою «Гості». Проробивши цю нескладну маніпуляцію, ви завжди будете отримувати нові повідомлення, відразу після того, як вашу сторінку відвідає новий гість. До речі, вкладка «Мої гості» буде відображатися в лівому меню вашої сторінку.

Крім цього програма запропонує вам встановити якусь пастку для гостей. Вона буде виглядати як барвистою картинки. І, якщо людина, що зайшов на вашу сторінку, натисне на цю картинку, то він автоматично буде занесений в статистику. Ця пастка необхідна для того, щоб враховувати абсолютно всі відвідування ваших гостей. Виявилося, що цей софт, як і всі інші не здатний враховувати гостей, які зайшли на сторінку, які не зробили жодної маніпуляції (не залишили коментар, і так далі). Практично завжди на цю пастку потрапляють люди, адже вона виглядає ефектно, і обійти її неможливо.

Щоб встановити цю пастку, необхідно зробити наступні дії.

Скопіювати посилання ту, яка буде генерувати цю програму. Зайти в розділ «Мої контакти», і в полі «мій сайт», помістити посилання ту, яка була сгенерирована раніше. Після цього, можна готуватися до потоку нових гостей. Коли не було встановлено пастки, за годину не був жодного гостя, а тепер за п’ять хвилин – 10 гостей.

Інформація про ваших друзів.

Це ще один цікавий розділ в установленому додатку. Зайшовши в цей розділ, ви отримаєте інформацію про те, скільки всього ваші друзі вчинили маніпуляцій за останні кілька днів. Наприклад, ви можете з’ясувати, з ким ваші шанувальники подружилися за кілька днів. У цій вкладці відображаються списки: нещодавно заходили друзів в соціальну мережу, список тих людей, яких давно не було в мережі, список друзів заблокованих системою, і звичайно список змін в житті ваших друзів. Цікавим моментом є те, що навпроти кожного друга є кнопка, що дозволяє відстежити список гостей вашого товариша.

Варто згадати, що є можливість включити функцію «Невидимки». Вона дозволяє людині здійснювати заходи на чужі сторінки потай. Тобто, якщо ви перейшли до кого-небудь з цим режимом, то він ні з якою програмою не зможе відстежити ваше відвідування. Але, функція «Невидимка» входить в пакет послуг, доступних тільки для PRO-користувачів. Професійний акаунт коштує 14 рублів за два тижні або 245 рублів за один календарний рік.

Слід пам’ятати про те, що завантаження сторонніх додатків в соціальній мережі, одного разу може призвести до крадіжки вашого аккаунта, або взагалі завдасть шкоди вашому комп’ютеру, завантаживши його вірусами. Це порушить нормальну працездатність всього ПК. Варто остерігатися, деколи краще відмовитися від використання стороннього софту, але зате бути спокійним, що сторінка не буде зламана.