Як активувати SpyHunter 4

SpyHunter 4 — це програма, головною метою якої є діагностика та запобігання виникнення загрози вірусів на комп’ютері. Ця утиліта має можливість захисту ПК в режимі онлайн. Для того щоб активувати SpyHunter 4 читайте далі.

Як активувати SpyHunter 4

Програмне забезпечення SpyHunter 4 відрізняється відносною простотою у використанні для простого користувача ПК. Особливих труднощів і складнощів в роботі з нею навіть новачок не повинен відчувати.

Від користувача SpyHunter 4 вимагається тільки завантаження, установка і після активації можна запускати. Реальний ефект чищення SpyHunter 4 є відмінною особливістю її перед іншими подібними програмами.

Ще одна незвичайна особливість SpyHunter 4 — щоденне оновлення. Ця функція дозволяє програмі бути в курсі нових вірусів в мережі і мати проти них протиотруту.

Як зареєструватися і активувати SpyHunter 4

Є багато різноманітних і дієвих способів активації і завантаження SpyHunter 4.

Можна, звичайно, завантажити піратську версію з інтернету і активувати SpyHunter 4 за допомогою ключа, коду активації або крека. Але такі дії, строго кажучи, класифікуються як злочин. До того ж не виключено, що при скачуванні піратської версії ви отримаєте непрацездатний, неповноцінний варіант програми, а заодно підхопите ті самі віруси, від яких збиралися захищатись.

Тому краще всього буде завантажити SpyHunter 4 з надійного сайту, наприклад, http://www.enigmasoftware.com/products/spyhunter, після чого активувати її за допомогою реєстрації.

Натисніть кнопку Download Free Scanner, завантажте інсталяційний файл і запустіть його. Далі просто дотримуйтесь інструкцій інсталятора.

Як активувати SpyHunter 4

З встановленням офіційної версії програми розібралися, тепер з приводу її реєстрації та активації.

Спочатку вам необхідно придбати програму — це можна зробити на тому ж зазначеному вище сайті, після натискання на «Buy Now«, заповнення всіх необхідних даних і оплати.

  • Першим ділом перед реєстрацією необхідно заздалегідь відключити брандмауер. Це робиться для того, щоб він не міг перешкодити вільної активації програми SpyHunter 4. Брандмауер можна запускати по завершенні активації;
  • На електронну пошту користувача має прийти лист з усіма реєстраційними даними для активації (у заголовку слово SpyHunter);
  • Далі потрібно відкрити саму програму Spyhunter, потім зайти в меню і знайти в ньому пункт «Параметри«. Він повинен знаходитися в лівій частині програми.
  • В цьому пункті меню, в полі необхідно записати реєстраційні дані — пароль і логін (він же адресу електронної пошти).
  • Після цього вибрати пункт — «активація«. При введенні реєстраційних даних потрібно бути уважним — враховувати прогалини, заголовні і малі літери, обов’язково пам’ятати про чутливість до регістру. Потрібно заповнювати поля тими ж даними, що вказані в листі. Саме таким чином — без помилок і помилок.
  • Після успішного виконання всіх цих дій програма SpyHunter 4 активована без будь-яких проблем, і ви можете бути впевнені в захищеності своєї операційної системи. Повірте, гроші коштують свічок, в даному випадку SpyHunter 4!