Як безкоштовно скачати Windows 10

Як безкоштовно скачати Windows 10

Популярність Windows 10 стрімко набирає обертів. Нова операційна система від компанії Microsoft показала себе швидкою і зручною. Багато хочуть встановити цю ОС на свій комп’ютер, але не всі знають, де можна скачати Windows 10. Дійсно, багато сайтів, які пропонують завантажити Windows 10 не викликають довіри. Тому в цій невеликій статті я популярно поясню, як завантажити ос Windows 10 з офіційного сайту Microsoft. В даному випадку ви будете впевнені, що скачаний образ Windows 10 не містить шкідливого ПЗ і не завдасть шкоди вашому комп’ютеру.

Як скачати Windows 10 з сайту Microsoft

Для установки Windows 10 з флешки або оптичного диска потрібно створити інсталяційний носій. Для цих цілей ми будемо використовувати невелику утиліту від Microsoft — Installation Media Creation Tool.

Installation Media Creation Tool завантажити

Завантажуємо файл і запускаємо. Нам запропонують або оновити комп’ютер до Windows 10 негайно, або створити інсталяційний носій для іншого комп’ютера. Вибираємо «Створити інсталяційний носій для іншого комп’ютера»

Як безкоштовно скачати Windows 10

 

Після цього вибираємо потрібну редакцію Windows 10 і розрядність. Тиснемо «Далі»

Як безкоштовно скачати Windows 10

 

Залишилося зовсім трохи- необхідно вибрати дистрибутив якого типу необхідно створити. Якщо ви бажаєте створити USB-накопичувач для установки Windows 10, то вибираємо пункт «USB-пристрій флеш-пам’яті» і вказуємо шлях до флеш-накопичувача (всі дані з флешки будуть видалені!!!). Якщо ви хочете встановити Windows 10 з оптичного диска, то обираєте пункт «ISO-файл» і вказуєте шлях для збереження файлу *iso. Після створення *iso-файлу його можна буде записати на диск.

 

Як безкоштовно скачати Windows 10

 

Після виконання зазначених вище дій залишається дочекатися завантаження файлів Windows 10 на ваш комп’ютер. Буде завантажено близько 3 Гб, якщо ви вибирали якусь одну розрядність (x86 або x64) та близько 6, якщо обидві розрядності.

Даний спосіб скачування Windows 10 є найбільш зручним і на 100 % безпечним.

Сподіваюся, моя невеличка інструкція допомогла вам безкоштовно завантажити Windows 10.