Популярність Windows 10 стрімко набирає обертів. Нова операційна система від компанії Microsoft показала себе швидкою і зручною. Багато хочуть встановити цю ОС на свій комп’ютер, але не всі знають, де можна скачати Windows 10. Дійсно, багато сайтів, які пропонують завантажити Windows 10 не викликають довіри. Тому в цій невеликій статті я популярно поясню, як завантажити ос Windows 10 з офіційного сайту Microsoft. В даному випадку ви будете впевнені, що скачаний образ Windows 10 не містить шкідливого ПЗ і не завдасть шкоди вашому комп’ютеру.

Як скачати Windows 10 з сайту Microsoft

Для установки Windows 10 з флешки або оптичного диска потрібно створити інсталяційний носій. Для цих цілей ми будемо використовувати невелику утиліту від Microsoft — Installation Media Creation Tool.

Installation Media Creation Tool завантажити

Завантажуємо файл і запускаємо. Нам запропонують або оновити комп’ютер до Windows 10 негайно, або створити інсталяційний носій для іншого комп’ютера. Вибираємо «Створити інсталяційний носій для іншого комп’ютера»

 

Після цього вибираємо потрібну редакцію Windows 10 і розрядність. Тиснемо «Далі»

 

Залишилося зовсім трохи- необхідно вибрати дистрибутив якого типу необхідно створити. Якщо ви бажаєте створити USB-накопичувач для установки Windows 10, то вибираємо пункт «USB-пристрій флеш-пам’яті» і вказуємо шлях до флеш-накопичувача (всі дані з флешки будуть видалені!!!). Якщо ви хочете встановити Windows 10 з оптичного диска, то обираєте пункт «ISO-файл» і вказуєте шлях для збереження файлу *iso. Після створення *iso-файлу його можна буде записати на диск.

 

 

Після виконання зазначених вище дій залишається дочекатися завантаження файлів Windows 10 на ваш комп’ютер. Буде завантажено близько 3 Гб, якщо ви вибирали якусь одну розрядність (x86 або x64) та близько 6, якщо обидві розрядності.

Даний спосіб скачування Windows 10 є найбільш зручним і на 100 % безпечним.

Сподіваюся, моя невеличка інструкція допомогла вам безкоштовно завантажити Windows 10.