Можливо багато хто чув, що компанія Microsoft збирається зробити безкоштовною свою нову операційну систему Windows 10. За останніми перевіреним даним це не зовсім так. У даній статті я розповім вам як отримати Windows 10 абсолютно безкоштовно.

Як зарезервувати і безкоштовно отримати Windows 10?

Якщо у вас вже встановлена операційна система Windows 7 або 8/8.1 і включено автооновлення, то в перших числах червня на ваш комп’ютер повинно було встановитися оновлення, яке додає ось такий значок в трей

 

 

За допомогою даного вікна можна зарезервувати заздалегідь безкоштовне оновлення до Windows 10 (в будь-який момент можна відмовитися).

У цій статті ми дізнаємося, як бесплатно отримати Windows 10. Також ми дізнаємося , що робити, якщо у вас немає такої кнопки або як видалити її з панелі сповіщень.

Як замовити та отримати безкоштовно Windows 10?

У згаданому вище віконці «Отримати Windows 10» описано як отримати та інсталювати Windows 10, а також присутня кнопка «Зарезервувати безкоштовне оновлення»

 

 

При натисканні на кнопку «Зарезервувати безкоштовне оновлення вам буде запропоновано вказати адресу електронної пошти для отримання підтвердження. Втім, пошту можна не вказувати і натиснути на напис «Пропустити підтвердження по електронній пошті».

 

Далі Вам скажуть, що все чудово і що «вам повідомлять», коли прийде час отримати Windows 10, для чого доведеться завантажити близько 3 Гб.

 

 

Загалом, більше від Вас нічого не потрібно. Заради інтересу можете поклацати по менюшки і почитати яка прекрасна і чудова Windows 10.

 

Можна також перевірити, чи немає якихось програмних або апаратних проблем, які можуть перешкодити установці Windows 10 на ваш комп’ютер

 

Якщо клацнути правою кнопкою миші по іконці плиток в треї, можна перевірити стан оновлення до Windows 10 (буде актуально в процесі/після отримання оновлень)

 

 

Ще трохи інформації:

  • Windows 10 вийде 29 липня
  • Якщо ви не побачили в своєму треї іконки з пропозицією оновитися до Windows 10, а отримати Windows 10 безкоштовно хочеться, спробуйте запустити файл gwx.exe з папки C:WindowsSystem32GWX
  • Якщо ви не бажаєте, щоб ця ікона висіла у вас в треї, то можна видалити цей значок наступними способами:

Приховати його через налаштування області сповіщень

закрити додаток GWX.exe

просто видалити оновлення KB3035583 з вашого комп’ютера.

 

До речі, оновлення до Windows 10 буде безкоштовним для користувачів c встановленої Windows 7, 8/8.1 (причому неважливо — у вас піратська копія або ліцензійна). Між тим, якщо у вас не встановлена операційна система або встановлена стара, доведеться заплатити гроші. За непідтвердженими відомостями домашня версія Windows 10 обійдеться в 109 доларів, професійна — 149. Так що думайте.)

Сподіваюся, з моєї статті ви зрозуміли, як зарезервувати і безкоштовно оновитися до Windows 10. Якщо щось незрозуміло — запитуйте.