Немає жодних сумнівів у тому, що найбільш легкий спосіб знайти і надалі підтримувати дружні контакти зі своїми колишніми однокласниками — це заручитися технологічною підтримкою однойменного інтернет сервісу. Втім, часто трапляється так, що «новоспечений» учасник соціальної мережі «ОК» ні сном ні духом про те, що таке аккаунт і за допомогою яких даних йому вдається зайти в вищезгадану соціальну мережу. В результаті, люб’язно надані молодим поколінням послуги (зареєстрував(-а) маму, тата, дідуся або бабусю), в кінцевому підсумку можуть перетворитися на своєрідне випробування для згаданої групи людей. Чому і про яких бідах йдеться, вам, шановний читач належить дізнатися дещо пізніше. Ну а поки…

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Однокласники: зареєструватися заново і самостійно — це просто!
 • 2 Отже, почнемо спочатку: створюємо новий електронну скриньку (email)
 • 3 Реєструємося в Однокласниках заново
 • 4 На завершення: кілька цінних порад

Однокласники: зареєструватися заново і самостійно — це просто!

Що ж, любі друзі, давайте уявимо самий сумний сценарій з життя інтернет обивателя «Контроль над сторінкою втрачений, а всі зроблені спроби відновити доступ до даних користувача, м’яко кажучи, не увінчалися успіхом…». У такій ситуації залишається лише одне — пройти процес реєстрації в Однокласниках заново і постаратися якомога швидше відновити всі втрачені контакти.

Отже, почнемо спочатку: створюємо новий електронну скриньку (email)

 • Пройдіть по цьому посиланню: https://mail.ru/.
 • Натисніть на кнопку «Реєстрація».

 • Заповніть спеціальну форму, дотримуючись правила «актуальність та достовірність інформації, що надається».

Увага: при виконанні викладеного вище пункту будьте уважні! Запишіть на аркуші паперу, присвоєні вам логін і пароль. Не покладайтеся на пам’ять, нехай навіть вона і дуже гарна…

 • Отже, після того як ви правильно заповнили форму — натисніть «Зареєструватися».

 • Подальші налаштування можна пропустити кілька разів натисніть однойменну клавішу пропуску). У разі якщо браузер запросить підтвердження на збереження введених даних — погоджуємося.

Що ж, на цьому процес створення нового електронного ящика можна вважати завершеним. Зберегти в закладках браузера новий адресу вашої пошти, що надалі в рази спростить момент його знаходження і входу.

Реєструємося в Однокласниках заново

 • Перейдіть, будь ласка, за цим посиланням: https://www.ok.ru/.
 • Після того як ви опинитеся на первинній сторінці входу в соціальну мережу «ОК», активізуйте вкладку «Реєстрація».
 • В чек-боксі «Країна», виберіть регіон місце проживання.

 • Далі, у поле «Номер телефону» необхідно ввести дійсний номер вашого мобільного.

Увага: при введенні номера, будьте обережні, так як на вказаний вами телефон буде висланий код активації.

 • На завершення, введіть отриманий код.

 • Далі, заповніть анкету. Пам’ятайте, що прописані вами ім’я та прізвище повинні бути достовірні, щоб ви були впізнавані і з подальшою подачею заявки на Додавання в друзі» в учасника сервісу не виникало зайвих питань і різних труднощів у плані непорозуміння «А хто це такий (така)?».
 • Загалом, заповніть профільні дані як можна точніше. Адже в цьому зацікавлені повинні бути насамперед ви. Надалі ви зрозумієте, про що саме йде мова…

До речі, не забудьте завантажити своє фото на основну сторінку профілю, так би мовити, для більш переконливою візуальної деталізації вашої персони.

На завершення: кілька цінних порад

Звичайно ж, вам з легкістю вдасться повторно пройти процес реєстрації на зазначеному вище поштовому сервері, а також і на соціальному ресурсі «Однокласники». Втрачені колись контакти друзів, шанувальників і соратників, коханих та рідних, ви з легкістю відновити після того, як скористаєтеся зручним інструментом «Пошук людей» із застосуванням різних параметрів фільтра (мається на увазі процес вибору пошукового критерію: стать, вік, місто і інша конкретизирующая шуканого людини інформація).

Однак не забувайте про головне: пам’ять людська вельми короткочасна і людям властиво забувати незрозумілі і складні набори цифр і символів. Тому знову нагадуємо вам, шановні читачі, записуйте логін і пароль на папері. Та й не варто нехтувати заповненням пункту «Додатковий адресу електронної пошти. Як не як, але це ще одна можливість комфортного відновлення вашого облікового запису в соціальній мережі «ОК», в разі якщо щось піде не так… Будьте завжди на зв’язку, і всього вам доброго!