В останні роки швидкість інтернету у більшості користувачів дозволяє легко дивитися тб онлайн, без установки яких-небудь додаткових програм. У даній статті ми розглянемо безкоштовний перегляд тб онлайн через браузер, без установки додаткового ПЗ.

1-ий спосіб найпростіший, але з обмеженим набором каналів.

Офіційний прямий ефір телеканалів онлайн

Багато великі і не тільки канали надають можливість перегляду свого телеканалу на офіційному сайті в хорошій якості онлайн. Якщо ви не зацікавлені в різноманітті телеканалів і дивіться всього 3-4 каналу для вас цей спосіб є оптимальним, оскільки дозволяє дивитися тб онлайн в максимальній якості і без реклами.

 

Отже, основні канали, які надають можливість перегляду онлайн в максимальній якості.

  • Перший канал — прямий ефір можна подивитися на офіційному сайті за посиланням «Перегляд Першого каналу онлайн»

Можна скористатися програмою передач, вибрати якість аж до HD, можна включити субтитри. Також доступний перегляд запису. Працює чітко і без затыков.

  • Росія 1, 2, 24, Культура, RTR, Маяк, Москва 24, Вести Fm — всі телеканали Росія можна подивитися безкоштовно за посиланням «Дивитися всі телеканали Росія безкоштовно онлайн»

Також можна вибрати якість перегляду в залежності від вашого інтернет-з’єднання (низька, середня, висока)

  • РЕН-ТБ — подивитися РенТв безкоштовно онлайн можна на офіційному сайті. На головній сторінці, у правому верхньому куті. На сайті присутня архів передач Дивитися Рен-тв
  • НТВ — НТВ можна подивитися онлайн на офіційному сайті за посиланням «Дивитися НТВ онлайн». Функціонал плеєра досить слабкий, зате безкоштовно)

Шкода, але не всі телеканали надають можливість перегляду онлайн. Але існують сайти, які допоможуть нам в перегляді тб онлайн.

Безкоштовно дивимося тб онлайн

Крім офіційних сайтів телеканалів на яких можна дивитися тб онлайн, існує безліч ресурсів, які дають можливість дивитися відразу багато каналів на одному сайті і безкоштовно. На жаль, більшість подібних проектів загрузли в рекламі і, часом, розповсюджують небажане. Ми спробуємо виділити кращі сайти для перегляду тб онлайн.

Glaz.tv

 

Один з найбільш цікавих сайтів для перегляду тб онлайн. Велика база тб каналів з зручним каталогизатором. Також є можливість послухати радіо або скористатися веб-камерою на борту МКС ,або подивитися як люди напиваються в барі Sloppy joe’s.

Користуватися сайтом дуже просто — тиснете на кнопку тв-онлайн, вибираєте потрібний канал і через деякий час (необхідний для буферизації) насолоджуєтеся переглядом. Також можна скористатися пошуком, вибрати канал на основі категорії, а після реєстрації можливе збереження списку улюблених каналів.

Чому так добре Glaz.tv?

  • Швидке перемикання між різними джерелами при перегляді каналу (якщо якийсь джерело недоступний або працює з «гальмами»
  • Наявність програми для Windows. Обіцяється більш високу якість і стабільність роботи.
  • Відсутність докучливою і нав’язливої реклами
  • На сайті представлені всі центральні російські телеканали і не тільки

Офіційний сайт Glaz.tv

Pro-tv.net

Ще один сайт, що надає можливість перегляду телеканалів онлайн. Відрізняється дуже великою кількістю каналів, розділених на категорії.На жаль, працюють справно далеко не всі. Також присутній клієнт для Windows. Колекція web-камер.

 

 

Перегляд тб онлайн на сайті — Pro-tv.net

Tivix.net

Вкрай цікавий проект з величезною кількістю каналів. Немає зайвої реклами, більшість зазначених каналів доступні до перегляду. До кожного каналу присутній докладний опис і кілька джерел відтворення. Зручний каталог.

 

Подивитися тв-онлайн на http://tivix.net/

 

В інтернет існує безліч сервісів для перегляду тб онлайн, але перераховані сайти перевірені часом і не розповсюджують вірусів і небажаного ПЗ. Думаю, більшості користувачів буде досить збірки сайтів для перегляду тб, зазначених у цій статті. Сподіваюся, ви завдяки статті ви знайшли найбільш зручний для вас сайт для перегляду тб онлайн.