Привіт, друзі! У сьогоднішньому пості я вирішив дати відповідь на один із найбільш популярних питань у галузі Инстаграма. Дуже часто на різних форумах я бачу питання типу «А можна подивитися гостей в Инстаграме». Чесно зізнаюся, що як тільки я там зареєструвався, мене й самого цікавило дане питання.

А все із-за чого. Звідки взагалі виникають подібні питання. А все це-за наших улюблених «Однокласників». Саме в цій соціальній мережі є розділ «Гості», в якому ми можемо подивитися всіх людей, які відвідували нашу сторінку, навіть тих, які відсутні у вас в друзях. Відповідно, у всіх виникає таке припущення, що якщо в Однокласниках є така фішка, то не виключено, що і в Инстаграме вона буде.

Особисто я вважаю, що робити такий розділ не зовсім добре. Адже це порушує конфіденційність. Може я хочу переглядати чужі акаунти і залишатися непоміченим.

Після такого невеликого вступу відповідаю на питання. Не турбуйтеся, подивитися гостей в Инстаграме неможливо. Ви можете спокійно дивитися чужі фотки і залишатися непоміченими. Якщо ви натрапите в мережі на які-небудь програми або сервіси, які нібито дають можливість переглядати гостей Инстаграма, то не ведіться, можливо, це призведе до злому вашого облікового запису.

Також слід знати, що єдине, що ми можемо подивитися, так це людей, які здійснювали на вашій сторінці якісь дії. Наприклад, залишали коментарі під фото або ставили лайки. Давайте розберемося, як це робиться.

Запускаємо програму. В нижньому меню натискаємо на «сердечко». У вкладці «Ви» у нас відображаються всі дії, які були виконані іншими користувачами на вашій сторінці. Це лайки, підписки і т. д. Звичайних відвідувачів, які нічого не робили тут, на жаль, чи на щастя немає.

Ну а на цьому все, більше мені в цьому пості додати нічого. Якщо ви раптом знаєте стовідсотковий спосіб, як подивитися гостей в Инстаграме, то можете їм, звичайно, поділитися. Але я сумніваюся, що така можливість з’явиться.

А, може, і це буде Вам цікаво: