Для тих, хто не в курсі:

ID сторінки Вконтакте — це унікальний ідентифікаційний номер будь-якого акаунта, зареєстрованого в соцмережі, а також пабликов, груп, постів і навіть фотографій з відеозаписами в ній.

«Айді» завжди присвоюється при створенні чого-небудь ВКонтакте. Змінити його не можна — хіба що змінити адресу сторінки на «людині зрозумілий», наприклад, vk.com/smeshnye.kotiki. Однак і в цьому випадку ID сторінки не змінюється, він лише робиться прихованим.

Ось як виглядають різні ідентифікатори Вконтакте:

 • профіль користувача — vk.com/id78563931
 • паблік — vk.com/public13675315
 • група — vk.com/club2505625
 • зустріч — vk.com/event4552624

Де цифри в кінці — це і є ID.

Зміст

 • 1 Як дізнатися ID будь-якого користувача Вконтакте
  • 1.1 Варіант перший: додаток LinkApp
  • 1.2 Варіант другий: аватарка
  • 1.3 Варіант третій: стіна
  • 1.4 Варіант четвертий: повідомлення
 • 2 Як дізнатися свій ID Вк
 • 3 Як дізнатися ID групи, пабліка або зустрічі Вконтакте
 • 4 Як дізнатися ID фотографій, відеозаписів, постів на стіні ВК
 • 5 Як дізнатися номер телефону, пошти, логін, IP по ID Вконтакте

Як дізнатися ID будь-якого користувача Вконтакте

Найпростіший спосіб дізнатися id в одного — це відкрити потрібний акаунт у браузері та подивитися на адресну рядок, точніше, на цифри, які йдуть після https://vk.com/id…

Однак буває, що ID виявляється прихованим, тому що людина встиг поміняти в налаштуваннях адресу своєї сторінки на зручний йому короткий — приміром, «meowmeow1» замість звичайних цифр.

Що робити в такому випадку?

Варіант перший: додаток LinkApp

Знайти його можна за посиланням vk.com/linkapp. Ввівши туди посилання на потрібного вам користувача, наприклад, vk.com/meowmeow1 натисніть «Дізнатися» і отримаєте його ID.

Варіант другий: аватарка

Клацніть по аватарці профілю потрібного людини і знову зверніть увагу на рядок. Цифри, які знаходяться між словом «photo» і символом «_», і є шуканий номер.

Варіант третій: стіна

Якщо ви можете дивитися записи на стіні юзера і вони там є, клацніть по даті будь-якого посту і між словом «wall» і «_» буде потрібний вам ідентифікатор користувача.

Варіант четвертий: повідомлення

Якщо ви натиснете «надіслати повідомлення» потрібного вам людина, то при відкритті діалогу з користувачем вигляд буде такою:
https://vk.com/im?sel=295772019 або, наприклад, такий:

Останні цифри і є «айді».

Як дізнатися свій ID Вк

Спрацюють всі вищеперелічені способи, і до них додається ще один.

 • зайдіть в меню «Налаштування» вашої сторінки;
 • там перейдіть на вкладку «Загальні»;
 • перейдіть до пункту «Адреса сторінки»;
 • якщо у вас вже є короткий адресу, просто клацніть по ньому — вам запропонують його змінити, а заодно покажуть рядок «Номер сторінки — такий-то».

Як дізнатися ID групи, пабліка або зустрічі Вконтакте

Тут ви також можете відразу дізнатися «айді» з адресного рядка, або знову натрапити на «красивий» адреса — замість vk.com/club106559582, де останні цифри — шуканий номер, побачите vk.com/ero_blog_ru (посилання відкриється в обох випадках).

Однак способи пошуку номера, описані вище, також працюють і для будь-яких ВК-спільнот. Ви можете скористатися додатком, аватарки спільноти, постами на його стіні.

Як дізнатися ID фотографій, відеозаписів, постів на стіні ВК

Для того, щоб дізнатися їх номер, потрібно відкрити відео/фото/пост, просто натиснувши на них, і подивитися на адресу в браузері.

Наприклад, у фотографії https://vk.com/photo279984181_352425030 після слова «photo» йде ID користувача, який виклав цей самий контент в соціальну мережу, а ось цифри, які йдуть після символу «_» (352425030) — і є унікальний номер.

У разі, коли після слова «photo» варто дефіс, як тут
https://new.vk.com/do_iposle?z=photo-57950162_400116475%2Fwall-57950162_39678, це означає, що картинка належить і викладена якимсь ВК-спільнотою з айді 57950162, і унікальний номер фотографії — 400116475.

Та ж схема відноситься до всіх відеороликів і постам ВК.

Як дізнатися номер телефону, пошти, логін, IP по ID Вконтакте

Ось чого-чого, а такі дані ви ніяк не обчисліть і не дізнаєтеся з «айді» користувача соціальної мережі. Зате можете знайти людину за певним номером телефону, про це ми писали тут.

Ось і все, тепер ви вільно можете з’ясувати унікальний номер будь-якої людини, спільноти або ВК-контенту!