Доброго часу доби, дорогі друзі. Сьогодні ми з вами будемо дізнаватися ідентифікатор різних сторінок в соціальній мережі Вконтакте (id). Адже, як відомо, кожній сторінці вк, чи то група або особиста сторінка людину, присвоюється унікальний номер. Ось ми зараз і будемо розбиратися, як його дізнатися.

Зміст:

  • 1 Як дізнатися id людини швидко Вконтакте
  • 2 Як дізнатися id одного або іншого користувача вк. Спосіб 2.
  • 3 Як дізнатися свій id вк
  • 4 Як дізнатися id групи Вконтакте

Як дізнатися id людини швидко Вконтакте

Справа в тому, що за замовчуванням, як тільки людина створює свою сторінку і не чого не змінює протягом усього часу перебування в соціальній мережі, не привласнюючи собі ніяких ників, його ід можна побачити в адресному рядку браузера, врешті самого адреси. Подивіться уважніше на скріншот, і ви все зрозумієте:

Якщо ж ви замість id бачите в адресному рядку браузера якийсь нік, то ідентифікатор таким чином дізнатися не вийде. У зв’язку з цим ми переходимо до наступного способу.

Як дізнатися id одного або іншого користувача вк. Спосіб 2.

Заходимо на сторінку користувача, дивимося на його стіну і натискаємо по ссилочку «Всі записи»:

Всі записи сторінки повинні були відкритися в новій вкладці. Дивимося тепер на адресний рядок браузера. В самому кінці адреси йде слово wall, а відразу за ним і ідентифікатор сторінки. Це якраз те, що нам потрібно було:

Ще один спосіб дізнатися ідентифікатор – це клікнути не по стіні, а з фотографій, щоб у вас відобразилися всі альбоми та подгрузились в окремій вкладці:

Дивимося тепер на адресний рядок браузера. Спочатку йде нік користувача, а потім після слова albums відображається і його id:

Як дізнатися свій id вк

Всі перераховані вище способи підходять і для своєї власної сторінки, але є ще один, який я для загального розвитку хотів би вам показати.

Тиснемо на меню в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

У налаштуваннях знаходимо адреса сторінки і навпроти нього натискаємо на кнопочку «Змінити»:

У нас розгортається кілька текстових полів. Нас цікавить поле «Номер сторінки», адже це і є наш ідентифікатор:

Так, зі сторінками користувачів ми розібралися. Давайте тепер перейдемо до груп.

Як дізнатися id групи Вконтакте

В принципі, підхід тут точно такий же, як і до сторінок. На головній сторінці групи нам потрібно знайти який-небудь елемент і натиснути на нього. Це можуть бути записи на стіні спільноти або обговорення:

Точно також ви можете натиснути на відеозаписі, якщо вони є в даному співтоваристві. Відеозаписи знаходяться прямо під посиланнями.

Після того, як натиснули на який-небудь елемент, дивимося на адресний рядок браузера. Останні цифри в рядку після якого-небудь слова і будуть означати ідентифікатор групи вконтакте.

Як бачите, нічого складного в пошуку ідентифікатора сторінки в соціальній мережі Вконтакте немає. Я думаю, що допоміг вам вирішити вашу проблему, якщо щось незрозуміло, то можна залишити питання в коментарях і отримати на нього відповідь. До нових зустрічей!

А, може, і це буде Вам цікаво: