Як дізнатися невідомого відправника подарунка в ВК

Якщо ви читаєте ці рядки, то швидше за все вже отримували подарунок від невідомого відправника в соціальній мережі ВКонтакте і бажаєте дізнатися, хто відправив його вам. Очевидно, що презент не з простих. Стали б ви на дрібниці витрачати час на те, щоб визначити відправника. Часто такі подарунки бувають у вигляді любовного послання з підписом «I love you», «Be mine» і т. п. В цій статті ви дізнаєтеся про можливості розкриття особистості.

Як дізнатися невідомого відправника подарунка в ВК

Зручний сервіс у ВКонтакте — безкоштовні подарунки

Подарунки в соціальній мережі ВКонтакте – це сервіс, який дозволяє вам дарувати подарунок у вигляді різних зображень іншому користувачу, які поміщаються на його стіні. Щоб скористатися сервісом вам не потрібно нічого робити або активувати. Коли один з ваших друзів або анонімний відправник подарують вам такий подарунок, ви зможете побачити його на своїй стіні. Подарунки в ВК відображаються ліворуч у спеціальному блоці і продовжують там знаходиться деякий час. Щоб зробити такий презент, відправнику необхідно мати валидированные голосу (валюта соцмережі).

Як дізнатися невідомого відправника подарунка в ВКВиди подарунків для користувачів ВК

Презентувати такі картинки ви можете тільки тим учасниками Vkontakte, які знаходяться у вас в списку друзів. Якщо ви хочете відправити подарунок у ВК сторонній людині, його спочатку потрібно додати в друзі.

Такі презенти є відмінним засобом для привітання з різними подіями у житті людини будь-якого віку. Картинки подарунка можуть мати різні форми і містити різні символічні елементи. На день народження дівчині – це можуть бути плюшеві ведмедики з квітами, на новий рік друзям – зелена ялинка і різнокольорові, блискучі кулі. Терміни дії подарунків не обмежені. Він буде знаходиться в блоці один місяць, після цього він переходить в «архів», де буде зберігатися необмежену кількість часу.

Відправивши подарунок одного разу, ви не зможете повернути його або скасувати. Це можливо зробити тільки, попросивши того, кому ви його відправили. Тому що після послання подарунка, їм може управляти тільки власник. Відправнику подарунка, зокрема таких, як замок, прикраси, забезпечується додатковий рейтинг.

Рекомендую: Як дізнатися прихованих друзів в ВК.

Чи можна дізнатися невідомого відправника подарунка в ВК?

Якщо вам в Vkontakte відправив подарунок якийсь невідомий користувач, то дізнатися його особистість ви не зможете ніяким способом. Якщо людина при відправці подарунка встановив пункт «Відправити анонімно» – у ВК ідентифікувати інкогніто буде неможливо. Вам залишається тільки здогадуватися, хто б міг це зробити.

Як дізнатися невідомого відправника подарунка в ВКАнонімний подарунок у ВК

Але простими здогадками іноді можна дещо визначити:

 • Коли прийшов вам подарунок, і ви бачите, що «Відправник невідомий», то в першу чергу зверніть увагу на своїх друзів, які на даний момент онлайн. Найімовірніше, що це один з них. Подумайте, хто міг би це зробити;
 • Для ВК є неофіційні додатки, які дозволяють вам бачити, хто відвідував вашу сторінку. Завдяки йому можна з досить більшою ймовірністю дізнатися, хто заходив і зробив вам цей подарунок;
 • Визначте для себе акаунти друзів, хто міг би послати вам подарунок, вивчіть їх сторінку.

Ті, хто отримував анонімні подарунки у соцмережі ВКонтакте і намагався дізнатися цього невідомого відправника, часто писали в техпідтримку в надії, що для них зроблять виняток і зможуть надати їм дані про анонімно. Але на цей випадок є пункт в спеціальному розділі FAQ по прихованим подарункам, де чітко і ясно дають зрозуміти всім, що це неможливо.

Як дізнатися невідомого відправника подарунка в ВКПости з технічної підтримки в Вконтакте

Читайте також: Як відновити видалені повідомлення в ВК.

Як таємно відправити другу подарунок

Для відправки подарунка навіть якщо не анонімно вам знадобитися придбати голоси.

Для їх поповнення потрібно:

 • Зайти в розділ «Налаштування».
 • Відкрити вкладку «Платежі та перекази».
 • Далі вибрати «Поповнити баланс».
 • Іноді вони бувають доступні безкоштовно в рамках Спеціальних пропозицій, там їх можна знайти в розділі «Поповнити баланс». Голоси можна отримати на офіційному сайті.

  Послати в подарунок ВК анонімно сьогодні вже не можна. Адміністрація ВКонтакте скасувала цю можливість. Тепер кожен презент, який дарують вам друзі, має підпис відправника і завжди доступний. Ті ж таємні подарунки, які були відправлені раніше, так і залишаться анонімними.

  У 2018 році 14 лютого адміністрація соцмережі дала можливість таємно відправити тільки один подаруночок всім бажаючим. Ця акція була зроблена на честь свята. У підтримці написано, функція анонімності подарунків може бути знову активована в майбутньому.

  Крім того, відсилаючи презенти своїм друзям, ви можете встановити галочку на пункті «Показувати текст і подарунок тільки одержувачу» під блоком із повідомленням одержувачу. В цьому випадку ніхто із сторонніх людей не зможе дізнатися відправника подарунка, тобто ваше ім’я.

  Як дізнатися невідомого відправника подарунка в ВКПишемо текст до подарунка, який побачить тільки одержувач

  Одержувач подарунка може коригувати налаштування приватності для того, щоб приховати блок з усіма отриманими подарунками від інших користувачів. У будь-якому випадку блок з подарунками нікуди не дінеться. При певних налаштуваннях, сторонні не зможуть визначити відправника, а також інші деталі, які видно тільки його власнику. Дізнатися невідомих відправників, навіть старих подарунків ВКонтакте просто не вдасться.