Як зламати пароль на Windows XP і Windows 7? Подібне бажання може з’явитися у Вас по ряду причин. Можливо, ви просто забули пароль адміністратора на своєму комп’ютері, а може злий адмін не дозволяє встановлювати програми на робочому комп’ютері, а так хочеться пограти в обід в улюблену іграшку. Безсумнівно, скинути пароль Windows XP і Windows 7 набагато простіше, ніж його впізнати, але часом необхідно саме згадати забутий пароль. У цій статті я поясню, як це зробити.

Як дізнатися пароль Windows XP і Windows 7?

Для відновлення пароля Windows ми будемо використовувати чудову програму під назвою Ophcrack. Ophcrack підбирає пароль до облікового запису користувача Windows використовуючи райдужні таблиці. На сучасних машинах підбір займає досить нетривалий час. У використанні програма дуже проста і безкоштовна (є і платні словники, якщо підбір за безкоштовним не увінчався успіхом). В моєму тесті програма зламала пароль з 10 символів (5 літер та 5 цифр) за 5 хвилин. Так що дерзайте, але пам’ятайте — застосовувати програму слід тільки на своєму ПК=)

Отже, почнемо. Заходимо на сайт Ophcrack. Викачуємо потрібний нам файл в залежності від ситуації.

1-ий варіант

Ви можете зайти в операційну систему, але вам необхідно дізнатися пароль адміністратора або іншого користувача. Для цього вибираємо на головній сторінці Download Ophcrack і викачуємо програму для своєї операційної системи.

 

Встановлюємо програму (так, для цього методу необхідно, щоб у Вас були права на встановлення програм), вибираємо галочками потрібні нам словники. Відповідно для Windows 7 і Vista галочками відзначаємо два нижніх пункту. Тиснемо Next і програма автоматично завантажить словники з інтернету.

 

 

Після закінчення установки запускаємо Ophcrack.

 

Швидше за все ophcrack автоматично приступить до підбору пароля і по закінченні покаже знайдені паролі.

Якщо ж у Вас відсутні таблиці в списку натискаємо Tables (кнопка зверху) і підключаємо потрібні таблиці. В даному випадку Vista Free і Vista Special. Вибираємо їх і тиснемо Install.

 

Після цього необхідно завантажити в програму інформацію про облікові записи користувачів, які є на комп’ютері. Для цього тиснемо Load, потім LocalSam with samdump2.

Ми отримали список користувачів. Тиснемо Crack — і процес підбору пароля пішов. Час підбору залежить від потужності вашого ПК і складності.

По закінченні процесу злому, ви побачите всі паролі, що змогла підібрати програма. Якщо ваш пароль не піддався, то можна використовувати додаткові таблиці. На сайті вони за гроші, але на рутрекере хтось милостиво поділився парочкою відмінних словників.

XP_special (WS-20k) таблиці Rainbow для Ophcrack завантажити

Vista special (NTHASH) таблиць Rainbow Ophcrack Linux завантажити

Завантажуєте їх, підключаєте аналогічно попереднім — і пробуєте знову. У даних словників неймовірно високий відсоток підбору.

Як згадати пароль Windows XP і Windows 7 за допомогою livecd?

Другий варіант згадати забутий пароль Windows XP і Windows 7 — з допомогою livecd версії програми Ophcrack. По мені — це найбільш універсальний і оптимальний варіант.

Заходимо на сайт Ophcrack, вибираємо Download ophcrack LiveCD

Вибираємо livecd для потрібної нам операційки.

 

Далі нарізаємо його на диск. Для цього можна скористатися чудовою програмою Imgburn або будь-який інший зі схожим функціоналом. Скачати можна по ссилочку.

Після цього вантажимося з створеного диска і бачимо таку менюшку.

Тиснемо Enter. Ophcrack завантажиться автоматично приступить до злому пароля всіх знайдених користувачів ПК.

Після того, як програма закінчить, вона повідомить вам, які паролі вдалося відновити.

 

 

Як дізнатися пароль Windows XP і Windows 7 з флешки?

Якщо у вас на комп’ютері немає приводу компакт-дисків або вам зручніше завантажитися з флешки, то ophcrack дозволяє вам це зробити. Для цього качаємо програму Universal USB creator.

Вказуємо Ophcrack в пункті 1, шлях до викачаного образу у пункті 2 слова і літеру вашої флешки в пункті 3 (всі дані на флешці будуть видалені).

Натискаємо Create.

Якщо ви хочете створити флешку, яка буде відновлювати паролі для всіх версій windows, необхідно завантажити з сайту програми таблиці. Представлені як безкоштовні, так і платні таблиці. Платні мають набагато більший обсяг і можуть впоратися з тими паролями, з якими не впоралися безкоштовні.

Викачуємо з офіційного сайту таблиці. Заходимо в папку tables на вашій флешці і скидаємо туди папки з таблицями. Тепер ophcrack зможе користуватися новими таблицями.

Також не забуваємо про чудових таблиць, представлених вище.

XP_special (WS-20k) таблиці Rainbow для Ophcrack завантажити

Vista special (NTHASH) таблиць Rainbow Ophcrack Linux завантажити

 

Далі завантажується з USB-носія, вибираємо графічний режим і чекаємо результатів відновлення пароля.

І, до речі, щодо windows 8. Можливо, що таблиці для windows 7 допоможуть вам відновити пароль від windows 8. Якщо хтось пробував — відпишіться в коментарях.

Сподіваюся моя стаття допомогла вам згадати пароль Windows XP і Windows 7.