Привіт, друзі! Користувачі створюють собі сторінку в Instagram з різних причин: хтось ділиться моментами свого життя, у когось сторінка в Instagram повністю присвячена хобі, деякі заробляють на своєму профілі.

Для деяких людей, чим більше учасників, тим краще. Але якщо Вам важливо, яка аудиторія стежить за Вашими оновленнями, то краще подивитися список передплатників і, при бажанні, почистити його. Ось зараз ми і розберемося, як подивитися передплатників у своєму профілі Instagram.

Якщо Вам цікаво, хто заходить до Вас на сторінку і дивиться публікації, тоді можете прочитати статтю: як подивитися гостей в Instagram.

Зміст:

  • 1 Як подивитися передплатників у Инстаграме з комп’ютера
  • 2 Як дізнатися кількість передплатників у Инстаграме через телефон
  • 3 Як переглянути взаємних передплатників у Инстаграме

Як подивитися передплатників у Инстаграме з комп’ютера

Якщо Ви заходите в цю соціальну мережу з комп’ютера через браузер, натисніть на зображення чоловічка в правому верхньому куті, щоб перейти на головну сторінку свого облікового запису.

Прямо під ніком Ви побачите три пункти меню. «Число передплатників» – це ті користувачі, хто підписаний на Ваш профіль, «Підписки: число» – це на кого Ви підписані. Я натискаю на «80 передплатників», ясна річ, у Вас цифра буде інша.

Після цього відкриється список, в якому можна буде подивитися всіх Ваших передплатників.

Як дізнатися кількість передплатників у Инстаграме через телефон

Якщо Ви заходите в Instagram через мобільний додаток на телефоні, тоді натисніть на чоловічка в правому нижньому куті. Якщо головна сторінка профілю не відкрилася, натисніть на людину ще раз.

На своїй сторінці, праворуч від аватарки, Ви побачите пункт «Передплатники» – натисніть на нього.

Тепер Ви можете подивитися тих користувачів, які підписані на Вас.

Таким же чином можна подивитися підписки і передплатників будь-якого іншого людини, за умови, що його профіль не закритий. Заходьте до нього на головну сторінку, а потім клацаєте по кнопці або «Передплатники», або «Підписки».

Як подивитися взаємних передплатників у Инстаграме

Для цього відкрийте список передплатників, як було описано вище. Якщо підписка взаємна – Ви підписані на людину, і він підписаний на Вас, тоді у списку навпроти його аватарки та імені буде кнопочка «Підписки».

Якщо ж користувач підписаний на Ваші оновлення, а Ви на нього немає, тоді буде написано «Підписатись».

Якщо Ви хочете знати, хто відписався від Вас в Instagram, тоді прочитайте статтю: як дізнатися, хто відписався в Инстаграме. Робиться це з допомогою різних сервісів і додатків.

Буває і так, що переглядаючи список своїх передплатників, Ви можете виявити там багато акаунтів, які пропонують свій товар, або звичайних ботів. Якщо такі фолловери Вам не потрібні, і Ви хочете, щоб підписані на Вас люди дійсно цікавилися публікаціями, які Ви додаєте, прочитайте статтю: як видалити передплатників в Instagram.

Ось так, всього за кілька кліків, Ви можете подивитися своїх передплатників в Instagram, і, при необхідності, почистити список.

А, може, і це буде Вам цікаво: