Як дізнатися прихованих друзів в ВК

Як відомо, функціональність російської соціальної мережі «Вконтакте» передбачає можливість приховування своїх друзів (чисельністю до 30 осіб) від сторонніх очей. При цьому знаходяться користувачі, які прагнуть дізнатися, чи є у будь-якої людини приховані друзі у ВК, і що це за люди. В даному матеріалі я спробую допомогти таким користувачам, і розповім, яким чином можна дізнатися прихованих друзів в ВК, і які способи нам в цьому допоможуть.

Як дізнатися прихованих друзів в ВКРозглядаємо способи дізнатися прихованих друзів в ВК

Зміст статті

 • 1 Побачити прихованих друзів в ВК можна кількома способами
 • 2 Як визначити кількість таємних друзів «Вконтакте»
 • 3 Ще один спосіб виявити прихованих друзів в ВК
 • 4 Висновок

Побачити прихованих друзів в ВК можна кількома способами

Насамперед, зазначу, що не існує високоефективних методів визначити прихованих друзів користувача у ВК. При пошуках в мережі ви можете знайти декілька мережевих ресурсів (наприклад, це 220vk.com, vk.city4me.com та інші), а також кілька мобільних додатки (наприклад, «Приховані друзі Вконтакті» в Плей Маркет), які пропонують визначити закритих друзів в ВК, ввівши його VK-адреса або ID у відповідний рядок, а потім і натиснувши на кнопку пошуку.

Як дізнатися прихованих друзів в ВКФейковий ресурс 220vk.com пропонує вам легко відшукати прихованих друзів користувача Вконтакте

Правда досить швидко виявляється, що цих сервісів (програмами) потрібен логін і пароль до вашої VK-сторінці, після чого творці даних продуктів одержують безпосередній доступ до ваших особистих даних. Після цього можна очікувати різних неприємностей при роботі з ВК – крадіжку вашої сторінки, збої в її функціоналі і багато іншого.

При цьому ті, хто наважувався довірити свої логін і пароль цих сервісів зазвичай залишалися ні з чим, так як тестові завдання з фейковими акаунтами дані сервіси благополучно провалили, не знайшовши жодного прихованого користувачем одного. Тому довіряти свій логін і пароль даними ресурсів я б не став, і тим більше не рекомендував би слати платні смс на невідомі номери 9000, 0611, 3313 і 6996, що може закінчитися досить плачевно для вашого мобільного рахунку.

Як дізнатися прихованих друзів в ВКПриховані друзі користувачів в VK досить добре захищені функціоналом сайту

Як визначити кількість таємних друзів «Вконтакте»

Тим не менш, є кілька цілком легальних способів визначити кількість прихованих друзів будь-якого користувача.

Як дізнатися прихованих друзів в ВКНатисніть на «Друзі» для отримання доступу до списку друзів користувача

 • Для здійснення цього перейдіть на його сторінку, і натисніть там на «Друзі».
 • Відкриється список всіх друзів. Запам’ятайте загальну цифру кількості всіх друзів (припустимо, це 50 осіб).
 • Потім клацніть на кнопку «Параметри» праворуч, і виберіть стать «Жіночий».
 • Відобразяться лише друзі жіночої статі, запам’ятайте їх загальну цифру (припустимо 20). Тепер виберіть чоловічу стать, і також запам’ятайте цифру (нехай буде 20).
 • Тепер додайте цифри чоловічої і жіночої статі разом (хай буде 20+20=40).
 • Як дізнатися прихованих друзів в ВКВибравши відбір друзів по жіночій або чоловічій статі ви зможете підрахувати їх загальну кількість

  Ви отримаєте певну кількість (у нашому випадку 40), яке може не співпадати з кількістю зазначених за замовчуванням друзів користувача (як ми пам’ятаємо, спочатку це були 50 осіб). Тепер вам потрібно простежити, немає чи серед друзів користувача віддалених і забанених сторінок. Якщо такі є (наприклад, їх 5), тоді вам потрібно додати їх кількість до кількості друзів чоловічої і жіночої статі (40). Отримуємо цифру 45 (20+20+5).

  Тепер треба відняти отриману цифру 45 від початкової цифри друзів користувача, відображаються на його сторінці (50). Отримана різниця в 5 чоловік (50-45=5) і буде кількістю прихованих друзів користувача.

  Недоліком даного способу є неможливість точної ідентифікації людей, які перебувають у таких прихованих друзів.

  Як дізнатися прихованих друзів в ВКНескладні математичні підрахунки допоможуть нам обчислити прихованих друзів користувачів в VK

  Ще один спосіб виявити прихованих друзів в ВК

  Також існує ще один спосіб дізнатися прихованих друзів користувача «Вконтакте». Для цього необхідно переглянути його стіну в пошуках коментарів та лайків від різних людей, а потім простежити, чи є автори коментарів та лайків в друзях даного користувача.

  Якщо «коментатора» в друзях немає, варто перейти на його сторінку та переглянути список його друзів. Якщо в даному списку друзів ви виявите людини, зі сторінки якого ви починали свій пошук, отже, цілком можливо, що автор коментарів (лайків) і є такий прихований один.

  Цей спосіб незручний тим, що іноді доведеться витратити значний час, перш ніж ви виявите якого-небудь прихованого одного. Крім того, автор коментаря і наш початковий користувач можуть бути один у одного в прихованих друзів, що ускладнить процес ефективного пошуку. Тим не менш, також даний спосіб досить ефективний і працездатний в практиці.

  Як дізнатися прихованих друзів в ВКАвтори лайків можуть бути прихованими друзями користувача в ВК

  Висновок

  В даному матеріалі мною були розглянуті способи ідентифікації прихованих друзів в мережі ВК. Не рекомендую довіряти яким-небудь сайтів або програм, що пропонують дізнатися всіх таємних друзів за пару кліків – крім проблем зі сторінкою і потенційної втрати грошей ви нічого не отримаєте. Буде краще скористатися описаними в цій статті способами – вони легальні і цілком робочий в застосуванні.