Привіт, друзі! У соціальній мережі Instagram зареєстровано дуже багато акаунтів на різну тематику, і ще більше туди завантажено фотографій і відео. Ми погоджуємося на ті сторінки, які нам цікаві: це можуть бути друзі, різні інтернет-магазини, бізнес-акаунти, сторінки, де люди діляться своїм хобі і багато іншого.

І ось, Ви як зазвичай заходьте в Instagram, щоб подивитися нові публікації, відкриваєте сторінку цікавого Вам людини … а там нічого немає! Як таке може бути? Ось зараз ми і розберемося, що це означає.

Статтю про те, що значить заблокувати користувача в Instagram, я вже писала. Якщо Ви часто коментуєте чиї-небудь фотки, наполегливо пишіть в DIRECT або посварилися з людиною, то він Вас може просто заблокувати. Це обмежить Ваші дії по відношенню до нього в даній соціальній мережі.

Якщо ж з Вами схожа ситуація, і який-небудь людина веде себе Инстаграме некоректно по відношенню до Вас, тоді раджу прочитати статтю: як заблокувати людини в Instagram. До речі, видалення небажаних передплатників також можна заблокувавши їх сторінки.

Ну а коли Ви надумаєте знову відновити спілкування з заблокованим користувачем, то все що потрібно зробити – знайти список і розблокувати користувача в Instagram.

Отже, основні причини, чому Вас може заблокувати інший користувач, що ми розглянули. Тепер про те, як зрозуміти, що Вашу сторінку заблокував інший чоловік. Розповім на прикладі.

Ось так виглядає для мене профіль людини, на якого я підписана, і він підписаний на мене. Мені доступні його публікації.

Також можу подивитися список передплатників і підписки.

Тепер він мене заблокував зі свого профілю. Після блокування я бачу його сторінку наступним чином. По Верху раніше показано кількість публікацій, але самі фото я подивитися не можу. Опис профілю мені видно. Є навіть кнопочка «Підписатися», але натиснувши на неї, нічого не станеться.

Звернули увагу, замість кнопки «Підписки» тепер «Підписатися», кількість передплатників 5, а підписок 2. Це означає, що підписка автоматично розірвана, і тепер Ви не підписані на профіль людини, а він не підписаний на Вас.

Кількість передплатників і підписок теж видно, але відкривши будь зі списків, він буде порожній.

Надіслати повідомлення DIRECT людині, яка Вас заблокував, теж не вийде – ви його відправите, але доставлено воно не буде.

Ось таким чином зміниться для Вас сторінка людину, яка вирішить заблокувати Ваш профіль. Якщо залишилися питання, пишіть їх в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: