Після створення сторінки Вконтакте і тривалого використання всіх можливостей соціальної мережі у повній мірі, починають виникати різні питання, один з яких скільки років моїй сторінці Вконтакте. Відповідь на питання, коли була зареєстрована ваша сторіночка, я розгляну в даній статті.

По-перше, хочу повідомити вам, що по ID сторінки (набір цифр праворуч в адресному рядку) ви можете визначити, хто був зареєстрований раніше чи пізніше вас. Номер 1 у Павла Дурова — творця соціальної мережі Вконтакте. Потім по мірі додавання користувачів розмір ідентифікатора ID у кожного збільшувався. На даний момент створено понад 300 мільйонів акаунтів. З кожним днем їх стає все більше і більше. Однак ID можна визначити точний вік вашої сторінки. На допомогу нам прийде додаток Вконтакте, створений розробниками.

Скільки днів я Вконтакте

Додаток Я в мережі дасть повну інформацію про те скільки днів існує ваша сторінка Вконтакті. Виглядає інтерфейс наступним чином:

Вік моєї сторінки 2881 день, досить солідно, чи не правда? На жаль, у даного сервісу багато настирливих спливаючих вікон, які дратують. Але аналогів Вконтакте я на даний момент не знайшов. Також існують сторонні сервіси, за допомогою яких можна дізнатися вік сторінки. Трохи розповім про один з найцікавіших на мою думку. Сайт SHOSTAK визначає скільки вашій сторінці днів Вконтакте на основі розташованого на офіційному сайті XML файлі з FOAF-інформацією. Схоже це єдиний спосіб, так як API Вконтакте інформації щодо визначення віку немає облікового запису. Додатковим бонусом ви отримаєте графік реєстрації сторінок ваших друзів.

Дізнавайтеся скільки днів ви Вконтакте, діліться інформацією з друзями. Спасибі за увагу!