Здрастуйте, шановні читачі блогу! У цій статті ми торкнемося дуже просту тему, яка цікавить багатьох користувачів. На даний момент існує безліч різних Інтернет-браузерів. З різних причин, користувачі перестають використовувати одним і переходять на інший.

І якщо Ви вирішили почати бродити по Інтернету за допомогою браузера Опера, яка встановлена на вашому пристрої, то давайте для початку дізнаємося його версію. Адже оновлення виходять регулярно, і з кожним з них, розробники тільки намагаються поліпшити свій продукт. Тому, думаю, має сенс обновити встановлену версію Опери.

Зміст:

  • 1 Як дізнатися, яку версію Опера встановлена на комп’ютері
    • 1.1 Спосіб 1
    • 1.2 Спосіб 2
  • 2 Яка версія мобільного додатку Opera встановлена на телефоні або планшеті з Андроїд

Як дізнатися, яку версію Опера встановлена на комп’ютері

Оскільки, у вас може бути встановлена як стара версія браузера, так і більш нова, розглянемо два різних способи.

Спосіб 1

В більш нових версіях браузера, подивитися версію Опери можна наступним чином. Запускаємо Оперу, в лівому верхньому куті ви побачите кнопку «Меню», натисніть на неї і виберіть зі списку пункт «Про програму».

Відкриється нова вкладка, в розділі «Інформація про версію» ви побачите пункт «Версія». Якщо вона є актуальною на даний момент, навпаки буде написано «Використовується оновлена версія Opera».

Спосіб 2

Якщо кнопочки «Меню» у вашій версії браузера немає, тоді натисніть на кнопочку «Opera», вона теж знаходиться зліва вгорі. Виберіть зі списку «Довідка», потім «Про програму».

У новій вкладці побачите цікаву для вас інформацію в полі «Версія».

Якщо вам підійшов саме цей спосіб, то у вас встановлена стара версія браузера. Докладно про те, як її оновити ви зможете прочитати в статті, посилання на яку наведено на початку.

Яка версія мобільного додатку Opera встановлена на телефоні або планшеті з Андроїд

Щоб дізнатися версію Опери, встановленої на телефоні, запустіть браузер. Потім натисніть на значок Опери, у мене він розташований у правому нижньому куті екрана та виберіть «Налаштування».

У налаштуваннях знаходимо розділ «Про програму…», і там буде вказана поточна версія.

Ось так, всього в пару кліків, можна дізнатися версію браузера Opera, встановленого на вашому комп’ютері з Windows або пристрої на Android.

А, може, і це буде Вам цікаво: