Як дізнатися, хто видалив з друзів в вк

Здрастуйте, шановні читачі сайту Inetfishki.ru! Сьогодні ми з Вами поговоримо про друзів Вконтакте. Якщо Ви стали помічати, що їх кількість на Вашій сторінці зменшується, тоді, природно, цікаво дізнатися, хто ж зник з даного списку і видалив Вас з своїх друзів.

Причини, чому користувачі видаляють Вас з друзів, можуть бути різноманітні. Може, виникли розбіжності в мережі або реальному житті, можливо людина хотів почати з Вами спілкуватися, а Ви не відповіли ні на одне повідомлення, також подумайте, не ображали Ви цієї людини.

Ми вже писали про те, як дізнатися, хто видалився з друзів в вк. У цій статті були більше розглянуті програми, з допомогою яких це можна зробити. Зараз ми розберемося, як це подивитися, перебуваючи на своїй сторінці Вконтакте без встановлення різних додатків.

Думаю, Ви вже знаєте, а якщо ні, то пояснюю – коли інший користувач видаляє Вас зі свого списку друзів, Ви автоматично стаєте його передплатником. Відповідно, нам потрібно знайти, на кого Ви підписані в вк.

Зміст:

  • 1 Хто видалив мене з друзів Вконтакте
  • 2 Дивимося, хто видалив тебе з друзів в вк з телефону

Хто видалив мене з друзів Вконтакте

Отже, щоб дізнатися, хто видалив Вас з друзів з комп’ютера або ноутбука, зайдіть на свою сторінку Вконтакте і в меню зліва клацніть по пункту «Друзі».

Як дізнатися, хто видалив з друзів в вк

Потім у меню праворуч виберіть пункт «Заявки в друзі» і перейдіть на вкладку «Вихідні».

Відкриється список тих користувачів, на яких Ви підписані – тобто, Ви були друзями з людиною, а потім він Вас видалив зі свого списку.

Якщо ви також хочете видалити людини зі своєї сторінки, то потрібно скасувати свою підписку – для цього натисніть на кнопочку «Відписатися».

Як дізнатися, хто видалив з друзів в вк

Дивимося, хто видалив тебе з друзів в вк з телефону

Якщо Вам звичніше використовувати мобільний додаток Вконтакте, тоді подивитися, які користувачі видалили Вас із списку своїх друзів можна наступним чином. Відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Друзі».

Як дізнатися, хто видалив з друзів в вк

Потім вгорі біля назви сторінки – «Друзі», натисніть на маленьку стрілочку.

Як дізнатися, хто видалив з друзів в вк

Відкриється список, що випадає, виберіть в ньому пункт «Заявки».

Як дізнатися, хто видалив з друзів в вк

Далі перейдіть на вкладку «… Вихідних». Замість троеточия, побачити кількість людей, на яких Ви підписані.

Перегляньте список користувачів, які Вас видалили. Щоб прибрати їх зі списку вже не друзів, а людей, на яких Ви підписані, клацніть на кнопку «Скасувати заявку».

Як дізнатися, хто видалив з друзів в вк

Думаю, Ви переконалися, що немає нічого складного. Подивитися, хто Вас видалити з друзів досить просто і без установки додатків.

А, може, і це буде Вам цікаво: