Здрастуйте, шановні читачі сайту Inetfishki.ru! Сьогодні ми з Вами поговоримо про друзів Вконтакте. Якщо Ви стали помічати, що їх кількість на Вашій сторінці зменшується, тоді, природно, цікаво дізнатися, хто ж зник з даного списку і видалив Вас з своїх друзів.

Причини, чому користувачі видаляють Вас з друзів, можуть бути різноманітні. Може, виникли розбіжності в мережі або реальному житті, можливо людина хотів почати з Вами спілкуватися, а Ви не відповіли ні на одне повідомлення, також подумайте, не ображали Ви цієї людини.

Ми вже писали про те, як дізнатися, хто видалився з друзів в вк. У цій статті були більше розглянуті програми, з допомогою яких це можна зробити. Зараз ми розберемося, як це подивитися, перебуваючи на своїй сторінці Вконтакте без встановлення різних додатків.

Думаю, Ви вже знаєте, а якщо ні, то пояснюю – коли інший користувач видаляє Вас зі свого списку друзів, Ви автоматично стаєте його передплатником. Відповідно, нам потрібно знайти, на кого Ви підписані в вк.

Зміст:

  • 1 Хто видалив мене з друзів Вконтакте
  • 2 Дивимося, хто видалив тебе з друзів в вк з телефону

Хто видалив мене з друзів Вконтакте

Отже, щоб дізнатися, хто видалив Вас з друзів з комп’ютера або ноутбука, зайдіть на свою сторінку Вконтакте і в меню зліва клацніть по пункту «Друзі».

Потім у меню праворуч виберіть пункт «Заявки в друзі» і перейдіть на вкладку «Вихідні».

Відкриється список тих користувачів, на яких Ви підписані – тобто, Ви були друзями з людиною, а потім він Вас видалив зі свого списку.

Якщо ви також хочете видалити людини зі своєї сторінки, то потрібно скасувати свою підписку – для цього натисніть на кнопочку «Відписатися».

Дивимося, хто видалив тебе з друзів в вк з телефону

Якщо Вам звичніше використовувати мобільний додаток Вконтакте, тоді подивитися, які користувачі видалили Вас із списку своїх друзів можна наступним чином. Відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Друзі».

Потім вгорі біля назви сторінки – «Друзі», натисніть на маленьку стрілочку.

Відкриється список, що випадає, виберіть в ньому пункт «Заявки».

Далі перейдіть на вкладку «… Вихідних». Замість троеточия, побачити кількість людей, на яких Ви підписані.

Перегляньте список користувачів, які Вас видалили. Щоб прибрати їх зі списку вже не друзів, а людей, на яких Ви підписані, клацніть на кнопку «Скасувати заявку».

Думаю, Ви переконалися, що немає нічого складного. Подивитися, хто Вас видалити з друзів досить просто і без установки додатків.

А, може, і це буде Вам цікаво: