Добрий день, дорогі читачі. Хочу висвітлити дане питання, незважаючи на те, що в інтернеті багато інформації з цього приводу. Нехай буде відповідь і на моєму блозі, раптом ви випадково натрапили на статтю і досі не знаєте як можна визначити віддалився друзів. Перейдемо до справи. Розглянемо ситуацію — вчора у вас було 1000 друзів, а вранці прокидаєтеся, заходьте як зазвичай Вконтакт і бачите: 999 друзів. Спросоння виникає питання — хто видалив вас негідник? Знайти його нескладно. Заходимо в «Мої друзі«, натискаємо «Заявки в друзі«, потім «Вихідні заявки«.

Ми підписані на 1 людину, хоча вчора користувач займав позицію в списку друзів. До речі, в даному розділі ви завжди можете подивитися у кого ви сидите в передплатників Вконтакте. Що ж виходить, після видалення з друзів, користувач не видаляє вас повністю, а робить своїм передплатником. Я в таких випадках натискаю «Скасувати заявку і відписатися«, ніби прощаючись з людиною назавжди.

Як дізнатися хто пішов повністю

Бувають ситуації, коли користувач видаляє не тільки друзів, але і з передплатників. Тоді дізнатися, хто видалив вас тим ж способом не вийде, в розділі «Вихідні заявки» буде порожнім. Мене порадував відповідь на одному з сайтів — скласти список всіх друзів в excel і порівнювати раз в тиждень. Так, можна зробити і так, але навіщо мучитися, все давно придумали. У соціальній мережі Вконтакте дуже багато додатків, що дозволяють відстежувати список друзів та фіксувати прийшли і пішли користувачів.

Не буду голослівним, заходимо в блок «Додатки» і пишемо в пошуку — «хто пішов» вибираємо будь-яку з 3 представлених додатків, встановлюємо і все. Як тільки хто піде з друзів, у додатку все зафіксується. Всі друзі під контролем.