Здрастуйте друзі! Сьогодні ми з вами будемо розбиратися, як нам пізнати тих людей, які з тих чи інших причин відписалися від нас. Якщо вам не все одно, хто там від вас відписується, то зараз ми навчимося обчислювати всіх цих товаришів.

Як відомо, сам функціонал Инстаграма не надає нам можливості обчислювати відписатися людей. З цього випливає, що нам доведеться скористатися яким-небудь сервісом в Інтернеті або встановити яке-небудь додаток на свій смартфон.

Зміст:

  • 1 Як подивитися, хто відписався в Инстаграме за допомогою crowdfireapp.com
  • 2 Як подивитися, хто відписався в Инстаграме за допомогою програми Instafollow

Як подивитися, хто відписався в Инстаграме за допомогою crowdfireapp.com

Я зовсім випадково знайшов цей сервіс і він мені сподобався, хоч весь функціонал там англійською мовою. Мало того, що за допомогою цього сайту ми можемо додавати пости в Instagram прямо з комп’ютера, так він ще й дозволяє нам вести статистику. Ми можемо побачити там не тільки своїх передплатників і тих людей, на яких підписалися ви, а ще й тих, хто від вас відписався. Саме це нам і потрібно.

Вам достатньо лише перейти на сайт crowdfireapp.com і залогуватися з-під Инстаграма. Вас попросять лише ввести адресу електронної пошти, ось і все.

Вам потрібно також врахувати один момент, що статистика буде вестися з того моменту, як ви зареєструєтесь на даному сайті. Якщо від вас відписувалися раніше, то ви не побачите їх у статистиці даного сервісу.

Тепер трохи про самому меню. Для тих, хто не дружить з англійською.

Non Followers – люди, на яких ви підписані, а вони на вас – немає;

Fans – ваші передплатники, на яких ви не підписані;

Resent Unfollowers – люди, які від вас відписалися. Саме цей пункт вам і потрібен особливо;

Resent Followers – люди, які на вас підписані;

All following – всі люди, на яких ви підписані.

В принципі, хороший сервіс і я б їм користувався не тільки з комп’ютера, але і з телефону. Однак є для смартфонів і планшетів спеціальні програми, про які я не можу не згадати.

Як подивитися, хто відписався в Инстаграме за допомогою програми Instafollow

В принципі, якщо зайти в Плей Маркет і поставити там запит «хто відписався в Инстагаме», то нам видадуть результат в кілька додатків. Я пробував встановлювати їх всі, деякі не працювали, а на деякі лаявся антивірус, тому вирішив зупинитися на Instafollow. Встановлюємо його.

Запускаємо програму і натискаємо на кнопку «Sign in with Instagram».

Вводимо свій логін і пароль від Инстаграма і авторізуємось. Не переживаємо, ваші дані ніхто красти не буде. Принаймні, це додаток точно не краде.

Запускаємо програму. Ось так воно виглядає. Тих, хто відписався, воно поки показувати не буде. Вам необхідно трохи почекати, поки який-небудь людина відпише. Стару історію додаток не довантажує, природно.

Як тільки хтось відпише, у нас з’явиться цифра напроти пункту Lost Followers. Давайте натиснемо на цю кнопочку і подивимося, хто це.

Нам відразу ж показується аватарка даної людини, і ми одразу ж можемо від нього відмовитися, якщо захочемо.

Цей додаток працює для пристроїв Андроїд. Якщо ви хочете встановити щось подібне для продукції Apple, можна спробувати Followers on Instagram Free.

А на сьогодні все. В коментарях я хотів би побачити ще якісь класні сервіси, за допомогою яких ви відстежуєте людей, які від вас відписалися.

А, може, і це буде Вам цікаво: