Це питання одне з найпопулярніших пошукових запитів, пов’язаних з соціальною мережею Вконтакте. Всі ми прекрасно знаємо, що в Однокласниках — соціальної мережі, в якій в основному сидять старші люди, ваші батьки, бабусі і дідуся, можна визначити, хто заходив на вашу сторінку. Дана функція є вбудованою і заздалегідь була впроваджена розробниками. Вконтакте спочатку дотримувався іншої політики і ще коли власником був Павло Дуров, він був проти введення можливості визначення гостей Вконтакте, незважаючи на бажання користувачів дізнатися, хто заходив до них на сторінку. З тих пір пройшло не мало часу, але багато хто досі задають собі питання можна побачити гостей Вконтакте і безуспішно шукають відповідь на просторах інтернету. Я постараюся зібрати в цій статті всілякі способи, які наблизять вас до вирішення проблеми.

Як дізнатися гостей Вконтакте. Основні способи

Додатка

Отже, в мережі багато інформації про різні додатки Вконтакте, з допомогою яких можна визначити хто заходив до вас на сторінку, проте всі вони надають далеко не точну інформацію. Щоб знайти їх все, заходимо в розділ Ігри і в рядку пошуку вводимо текст Мої гості

12 програм, 2 не вмістилися на екрані. Перше в списку встановило 30 мільйонів користувачів! Аудиторія інших в сумі становить близько 18 мільйонів. Це говорить про те, що можна побачити гостей Вконтакте хоче величезна кількість користувачів. Однак основну функцію додаток виконує з натяжкою, тому що стандартних методів в API Вконтакте за визначенням гостей немає. Принцип роботи всіх подібних програм полягає в наступному: відстежується активність користувачів на вашій сторінці, додали вас друзі, поставили лайк чи коментар, тобто за фактом зайшли до вас на особисту сторінку. Додаток визначить знаходження на вашій сторінці якогось Васі Пупкіна, який ніяк не позначив свою присутність, а просто подивився і закрив вкладку. Однак, наприклад, в додатку Мої гості є й інший не менш цікавий функціонал:

Можна подивитися хто недавно заходив, хто давно не відвідував Вконтакте, заблокованих друзів і причину блокування і тих, хто видалив вас. Якщо вас цікавить, з якого пристрою відвідували Вконтакте ваші друзі, скористайтеся моїм сервісом SearchLikes. Повернемося до додатка. Творці пропонують користувачам придбати невидимку, щоб нібито інші не знали, що ви заходили до них на сторінку. Не ведіться на це розлучення, краще видаліть додаток і не турбуйтеся, спокійно відвідуйте що хочете, головне не показуйте свою активність на сторінках. Основний мінус подібних програм — дуже багато реклами. Всі хочуть заробити, але така велика кількість спливаючих вікон відштовхує від проекту.

Посилання — пастка

За допомогою даної посилання ви не визначите всіх гостей, але хто небудь та перейде по ньому, спробувати варто. Не буду ходити далеко, в Мої гості є розділ Зловити більше гостей.

Перехід по посиланню наївного користувача фіксується і ви в курсі, що він до вас заходив. Все залежить від фантазії, ви повинні придумати, як привернути користувача натиснути на посилання пастку.

Видалення сторінки

Можливо колись даний спосіб працював, зараз же це взагалі не критерій визначення гостей вашої сторінки, тобто дізнатися хто заходив ви не зможете. Почну з опису дій. Заходимо в Налаштування і гортаємо вниз до Ви можете видалити свою сторінку. Далі вибираємо причину Мою сторінку не коментують

Дві людини, які пошкодують про спробу покинути віртуальний світ, виводяться кожен раз різні тих друзів, яких ви відвідуєте найчастіше. Зрозуміло, я перевірив цей факт, відвідавши з фейку свою основну сторінку. Моє перебування не визначилося.

Наглядова

У вас повинно побут більше 100 передплатників, і буде доступна статистика вашої сторінки. Працюємо з розділом Відвідуваність. Гортаємо до Географії, вибираємо часовий проміжок Добу. Так як мою сторінку відвідують не часто, бачу, що сьогодні до мене заходив користувач із Санкт-Петербурга.

А далі пошук розмивається, залежить від того, скільки у вас друзів з визначеного населеного пункту. Дізнатися точно визначеного людини проблематично.

Підглянути в одного

Розташування ваших друзів не в останню чергу залежить від того, як часто ви відвідуєте їх сторінки. Дізнатися, чи є один вашим гостем Вконтакте можна подивившись розташування друзів в його списку. Якщо не займаєте перші 5-10 позицій, то відвідують вас зовсім не часто. Цей варіант підходить, для того, щоб дізнатися наскільки цікавиться вашою сторінкою конкретна людина.

Не завантажуйте програми!

Подивитися гостей Вконтакте з допомогою сторонніх сервісів і різних програм, яких безліч в інтернеті не можна. Навіть якщо сервіс викликає у вас довіру і ви використовували його для інших цілей і задоволені як слон, знайте — гостей він вам точно не визначить. Розробники Вконтакте не залишили лазівок і дізнатися правильне число всіх гостей ніяк не вийде. Пам’ятайте, що з програмою з інтернету ви можете занести собі на комп’ютер вірус, який крім шкоди нічого не принесе. І, зрозуміло, ні в якому разі не відправляйте смс повідомлення, все це брехня чистої води. Не дивуйтеся, якщо будете отримувати після сумнівні повідомлення і гроші з балансу почнуть витікати. З обережністю скачивайте стороннє ПЗ, моя справа лише попередити.

Висновки

А тепер давайте відповімо на питання чи Можна дізнатися гостей Вконтакте чи ні? Розглянувши всі варіанти, я з упевненістю скажу вам, що точного методу знаходження відвідувачів вашої сторінки на сьогоднішній день НЕМАЄ. Але завжди є можливість спробувати зловити допитливого користувача.