Днями Вконтакте з’явилася можливість додавати додатки до співтовариства. 2016 рік радує нас всілякими нововведеннями (наприклад, голосові повідомлення). Новина знаменна тим, що тепер адміністратори публічних спільнот зможуть додати до свого майданчику додатковий функціонал, який дозволить краще взаємодіяти з передплатниками. Доступ до програми буде здійснюватися за допомогою кнопок. Ви можете створити сервіс самі з різним рівнем складності, або вибрати з шаблонів, запропонованих розробниками. На даний момент доступна можливість створити опитування розважальний тест, купівля квитків на захід і запис на ваші послуги в режимі онлайн. Давай разом відповімо на питання, як додати додаток в спільноту Вконтакті?

Додаємо додаток в співтовариство

Для доступу до програми потрібно перейти в розділ Редагування співтовариства і в самому низу вибрати вкладку Програми.

Ви можете вибрати потрібну програму з каталогу або створити власний. Розробники Вконтакте додали в API цілий розділ, присвячений додаткам для спільнот. Як видно з скріншоту, вже тисячі спільнот скористалися даними функціоналом.
Виберемо зі списку інтерактивні тести.

Базові налаштування — назва кнопки і обмеження на доступ (для всіх передплатників або тільки для адмінів). Після нехитрих налаштувань у верхній області спільноти з’явиться кнопка, за якої користувачі зможуть скористатися послугами вашого додатка.

Можна вже починати створювати різні сервіси для спільнот, найкращі потраплять до каталогу і будуть доступні для масової аудиторії. Програми доступні як для публічних сторінок (пабликов), так і для груп. Ви в будь-який момент можете скористатися вбудованим функціоналом, залишається тільки підібрати додаток, що буде затребуване для вашої аудиторії.