Як додати друга в Дискорде

«Дискорд» – один з найпопулярніших месенджерів, особливо цінний в середовищі фанатів комп’ютерних ігор. На травень 2018 року аудиторія «Дискорда» становила близько 130 мільйонів чоловік, при цьому число користувачів месенджера далеко не остаточне, і продовжує зростати. В основу продукту покладено принцип забезпечення зручного і надійного спілкування між користувачами і друзями як в текстовому, так і в аудіо/відео форматах. При цьому початківці користуватися функціоналом «Дискорд» юзери часто губляться у функціоналі програми, не знаючи, як запросити друзів у свій контакт-лист. Нижче ми детально розберемо, як додати кращих друзів в Дискорде, і що нам для цього знадобиться.

Як додати друга в Дискорде

Зміст статті:

 • Характерні особливості додавання одного в Olympus
 • Інструкція по додаванню друзів
 • Запрошення друзів на ваш сервер в Дискорд
 • Висновок

Характерні особливості додавання одного в Olympus

При проходженні реєстрації в Дискорд кожна людина отримує свій унікальний ID-номер, який виглядає приблизно як friend#777. Цей номер є основним елементом додавання вашого друга в контакт-лист. Тому буде необхідно яким-небудь чином дізнатися ID-номер потрібного вам людини.

Якщо ж ви не знаєте, як дізнатися ID-номер в Дискорде, то для цього досить перейти в налаштування вашого облікового запису (кнопка «Налаштування користувача» у вигляді шестерні внизу). Переглянути значення «Ім’я користувача» в розділі «Мій обліковий запис».

Крім ID, ви також можете додавати друзів з допомогою введення адреси їхньої електронної пошти. При цьому вищезазначений спосіб з ID номером вважається найбільш зручним.

Як додати друга в ДискордеПерелік друзів юзера в Дискорде

Буде корисним для вас: Як додати бота в Дискорд з музикою.

Інструкція по додаванню друзів

Запрошення одного в Дискорде складається з наступних кроків:

 • Дізнайтеся у вашого друга його ID Дискорд;
 • Авторизуйтесь в системі;
 • У головному мене вгорі ліворуч виберіть вкладку «Друзі», і при необхідності виберіть вкладку «Додати друга»;
 • У пошуковому рядку введіть ID вашого друга, що складається з трьох основних елементів – його імені, хештег (#) і чотиризначного номера;

  Як додати друга в ДискордеВведіть ID користувача зазначеної в рядку

 • Клікніть на кнопку «Додати у друзі» праворуч. Ви отримаєте повідомлення зеленим кольором про те, що ваш запит відправлено, або червоним при появі будь-яких проблем з зазначеним запитом;
 • Користувач отримає ваш запит, і якщо він його прийме ви побачите даного користувача в списку ваших друзів.
 • Також ви можете відправляти запит на додавання в друзі через профіль потрібного вам користувача, якого ви знайшли в чаті або списках користувачів.

 • Для цього наведіть курсор мишки на аватарку користувача, клацніть правою клавішею миші та виберіть «Профіль».
 • Потім залишиться натиснути на велику зелену кнопку, пропонує відправити запит дружби, та дочекатись підтвердження від вказаного користувача.
 • Як додати друга в ДискордеНатисніть на кнопку «Відправити запит дружби»

  Крім того, ви можете відразу вибрати опцію додавання в друзі після кліка правою клавішею мишки на аватарці користувача. У що з’явилася менюшки знайдіть в самому низу опцію додавання в друзі (Add friend) і натисніть на неї для відправки запиту.

  Усі надіслані вами запити в друзі відображаються у вкладці «Запити» у меню роботи з друзями. Вибравши зазначену вкладку ви зможете переглянути виконані, але ще не прийняті, ваші запити друзі.

  Читайте також: Не працює мікрофон в Дискорде — що робити.

  Запрошення друзів на ваш сервер в Дискорд

  Якщо ви створили сервер в Дискорд, то для запрошення друзів буде достатньо відкрити ваш сервер. Клікнути на іконку запрошення зі стрілкою вгору, і відправити з’явилася посилання з кодом запрошення вашим друзям.

  Як додати друга в ДискордеВідправте посилання на ваш сервер вашим друзям

  Висновок

  Спілкуватися з друзями в Дискорд досить просто – достатньо перейти у вкладку «Друзі», ввести в спеціальну рядок користувацький ID, і відправити запит. Залишиться дочекатися підтвердження вашого запиту, після чого ви зможете легко спілкуватися з вашим другом за допомогою месенджера «Дискорд».