Соціальна мережа Однокласники була створена, в першу чергу, для спілкування. Тому після того, як ви зареєструвалися в Однокласниках, виникає цілком логічне запитання: як можна додати інших користувачів у друзі?

Якщо вам цікаво, як знайти людину в Однокласниках, це може бути людина, якого ви давно не бачили, однокласник або друг дитинства, товариш по службі, однокурсник, сусід, тоді перейдіть за посиланням, і прочитайте докладну статтю.

Зараз ми з вами розберемося, як додати в друзі користувача, якщо ви знайшли в списку друзів свого друга або через пошук, додавання людини не заходячи на його сторінку і за допомогою телефону.

Зміст:

  • 1 Як додати в друзі людини в Однокласниках
  • 2 Додати друга в Однокласниках не заходячи на його сторінку
  • 3 Додати друзів в Однокласниках через мобільний додаток на телефоні

Як додати в друзі людини в Однокласниках

Складного в цьому нічого немає. Зайдіть на свою сторінку в Однокласниках і натисніть на кнопку «Друзі», під вашим ім’ям.

Тепер виберіть людину, з вже наявного в списку, наведіть на нього курсор миші і клацніть в меню за пунктом «Друзі одного».

У вас відкриється список друзів вибраного людини. Перегорніть його, якщо зустрінете знайоме обличчя або ім’я, натисніть по ньому.

Після цього ви перейдете на сторінку обраного користувача. Щоб додати його в друзі, клікніть на кнопку «Додати у друзі», яка знаходиться під аватаркою.

Запит буде відправлений. Можете навести курсор мишки на цю кнопочку і вибрати, ким ця людина доводиться вам зі списку. Якщо нічого не підходить, не ставте галочку. Тепер інша людина повинен підтвердити, що ви з ним друзі.

Цей спосіб досить простий, але якщо у вас ще немає жодного друга, він вам не підійде. Також, при переході від одного профілю до іншого, ви будете відзначені як «Гості» сторінки. Якщо ви не хочете «світитися», переходимо до другого пункту.

Додати друга в Однокласниках не заходячи на його сторінку

Якщо ви ще не встигли додати жодної людини в друзі, чи не хочете під час пошуку відвідувати сторінки інших людей, робимо наступне. Відкрийте головну сторінку свого профілю. Праворуч вгорі ви побачите рядок пошуку, введіть туди ім’я шуканого людини і натисніть на лупу або кнопочку «Enter».

Відкриється сторінка, на якій будуть показані всі, що потрапляють під запит, користувачі. Якщо буде знайдено занадто багато людей, то в запропонованих полях праворуч можете уточнити інформацію. Наприклад, вкажіть вік, стать та країну проживання.

Коли знайдете потрібну людину, можете, не заходячи на його сторінку, натиснути на кнопочку «Дружити», і ваш запит на дружбу буде відправлений.

Ще один спосіб додати людини, не відвідуючи його профіль, це перегорнути свою сторінку вниз і під головним фото ви побачите напис «Ви знайомі?». Тут будуть відображатися користувачі, яких ви можете знати. Щоб переглянути весь список натисніть на кнопочку «Всі можливі друзі». Коли знайдете знайомої людини, відправте запит на додавання в друзі, натиснувши на кнопочку «Дружити».

Додати друзів в Однокласниках через мобільний додаток на телефоні

Для тих користувачів, хто заходить в Однокласники через мобільний додаток на телефоні, щоб додати друга в Однокласниках, потрібно відкрити програму. Далі в бічному меню клікніть по пункту «Друзі».

Тепер натисніть на лупу вгорі праворуч і в запропонованому полі введіть ім’я людини.

Відкриється список користувачів, зареєстрованих на дане ім’я. Знайдіть вашого друга і натисніть на нього.

Далі, прямо на головному фото буде кнопочка «Дружити». Натисніть на неї, щоб відправити заявку.

У мобільному додатку ви так само, як було вже описано в першому пункті, можете проглядати друзів ваших друзів і додавати їх до себе.

Також ви можете переглянути список можливих друзів. Для цього треба натиснути на кнопочку «Можливо, ви знайомі».

Якщо ви знаєте когось, то натисніть навпроти цієї людини по кнопочці «Дружити».

І ще один цікавий спосіб, як можна додати друзів в Однокласниках з телефону, натисніть «Знайти більше друзів».

Відкриється невеликий список. Вибравши «Знайти з ким я вчився» і «Знайти колег», ви зможете переглянути людей, які вчилися з вами в одному навчальному закладі, або працюють з вами в одній організації.

Якщо виберіть пункт «Пошук по телефонній книзі», то побачите список тих людей, які записані у вас в телефоні, і цей номер не співпадає з тим, який прив’язаний до їхньої сторінці в Однокласниках.

Відзначте тих, з ким хочете дружити, і натисніть на позначку вгорі праворуч, щоб відправити запит обраним користувачам.

Думаю, тепер у вас вийде знайти і додати друзів в соціальній мережі Одноклассники. Спілкуйтеся з цікавими вам людьми, і проводите час в мережі з задоволенням.

А, може, і це буде Вам цікаво: